DO GÓRY
#reklama

Powiat na ekranie


     
    Udostępnij

Niedawno zapraszaliśmy od obejrzenia odcinka „Pomników historii”, cyklu TVP Kultura, który w sierpniu zaprezentował widzom krzeszowskie opactwo. Tymczasem pod koniec sierpnia TVP Wrocław wyemitowała odcinek serii „Następna stacja”.

Jego bohaterem jest powiat kamiennogórski. Wakacyjna seria reklamująca atrakcje województwa w ciągu kwadransa przedstawia walory naszych terenów. Do odwiedzin zachęca pochodząca z Kamiennej Góry wicemarszałek Iwona Krawczyk. Podróż przez Ziemię Kamiennogórską zaczyna się w Chełmsku Śląskim. Na trasie są też Ciechanowice, Bukówka, Krzeszów i Kolorowe Jeziorka. Autorzy pokazują nie tylko kulturowe atrakcje naszych okolic. Są akcenty kulinarne oraz rekreacyjne i przyrodnicze. Odcinek można również obejrzeć na stronie internetowej wroclaw.tvp.pl.
pg, foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Bez prądu (4-6 września)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Repertuar filharmoniczny - wrzesień 2017 r.
Zapraszamy do zapoznania się z bieżącym repertuarem filharmonii w Wałbrzychu i Jeleniej Górze.
#KULTURA
0
500 lat protestantyzmu na Śląsku (galeria)
W wałbrzyskim kościele ewangelickim Zbawiciela można oglądać ciekawą wystawę. Wnętrze dzieła Langhansa wypełniają plansze z dziejami reformacji. Są też akcenty regionalne i kamiennogórskie.
#KULTURA
0
Zapowiedź dolnośląskiej IV ligi, grupa zachodnia (aktualizacja)
Czwarta kolejka dolnośląskiej IV ligi, grupa zachodnia została podzielona na dwa weekendowe dni. Nasze dwie Olimpie - kowarska i kamiennogórska zagrają odpowiednio w sobotę i niedzielę.
#SPORT
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama