DO GÓRY
#reklama

Policja zaprasza


     
    Udostępnij

W kamiennogórskiej komendzie policji odbędzie się Dzień Otwarty. Będzie się można dowiedzieć, jakie wymagania musi spełnić kandydat do służby, jakie trzeba mieć umiejętności i predyspozycje by zostać policjantem czy jak wygląda sama służba.

Informacje na ten temat będzie można uzyskać w czwartek 24 maja od godz. 8.00 do godz. 18.00.
– Policjanci przybliżą strukturę funkcjonowania jednostki i zapoznają z jej specyfiką – wyjaśnia asp. szt. Grzegorz Szewczyk, rzecznik kamiennogórskiej komendy. – Każdy z zainteresowanych będzie miał możliwość obejrzenia wyposażenia policyjnego, które mundurowi wykorzystują w trakcie swej służby, zwiedzenia budynku jednostki i ewentualnego poznania „przyszłego kompana w nowej pracy”.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Trzecia przymiarka do budowy wieży
Po 25 maja poznamy oferty w przetargu na budowę wieży na Trójgarbie. To już trzecie postępowanie ogłoszone przez gminę Czarny Bór na to zadanie. Jeżeli tym razem uda się wyłonić wykonawcę, turyści wejdą na punkt widokowy w październiku bieżącego roku.
#RÓŻNE
0
Premiera w Szaniawskim
Wałbrzyski Teatr Dramatyczny zaprasza na spektakle. W najbliższych dniach odbędzie się premiera nowej sztuki. Widzowie zobaczą też 2 inscenizacje znane już teatromanom.
#KULTURA
0
Czerwony Kapturek znów na scenie Teatru Lalek
Po długiej nieobecności na scenę wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora powraca spektakl Jerzego Jana Połońskiego „Czerwony Kapturek”.
#KULTURA
0
Derby dla Przedwojowa
Niedzielne derbowy mecz pomiędzy Victorią Czadrów a Czarnymi Przedwojów mógł się podobać zgromadzonej publiczności. Przyjezdni zwyciężyli po zaciętym spotkaniu 2:1 (1:1).
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama