DO GÓRY
#reklama

Pociągiem na wycieczkę


     
    Udostępnij

Zapraszamy naszych Czytelników do skorzystania z ciekawego przewodnika „Koleją po Dolnym Śląsku. 5 tras kolejowo-pieszych”. Dzięki uprzejmości Instytutu Dolnośląskiego mamy do rozdania kilkadziesiąt książeczek z turystycznym poradnikiem.

To nie pierwsza publikacja tego wydawcy, którą dystrybuujemy. Już wydany przez Instytut w zeszłym roku przewodnik „Koleją po Dolnym Śląsku: 5 najpiękniejszych tras” cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W tamtym wydawnictwie znajdowały się m.in. atrakcje linii kolejowej Sędzisław – Trutnov. Tym razem autorzy pokazali pięć najciekawszych wycieczek pieszo-rowerowych po Dolnym Śląsku. Oczywiście takich, które możemy zacząć od dojazdu w wybraną lokalizację pociągiem czy szynobusem Kolei Dolnośląskich. Co znajdziemy w 50-stronicowej bogato ilustrowanej broszurze? Są tam opisy oferty turystycznej na następujących trasach: Szklarska Poręba – Polana Jakuszycka, Jaworzyna Śląska – Świdnica, Wałbrzych – Mieroszów, Ząbkowice Śląskie – Bardo oraz Jelenia Góra – Janowice Wielkie. W publikacji można znaleźć nie tylko wymienione atrakcje (zabytki, wydarzenia), ale też ceny biletów oraz proponowane godziny wyjazdów. Jest też opisana aktualna oferta promocji KD na przejazdy. Warto skorzystać z tego poradnika, planując weekendową wyprawę na ciekawe szlaki w regionie.
Projekt Instytutu Dolnośląskiego to odpowiedź na niepełne wykorzystanie olbrzymiego potencjału turystycznego województwa. Od czterech lat organizacja stara się zachęcać do korzystania z transportu kolejowego. Omawiany przewodnik został wydany w lipcu bieżącego roku. Jest to publikacja darmowa.
Red.

Czytaj również

#reklama
Muzyczny Bukowiec
W sobotę 11 sierpnia odbędzie się finałowy koncert festiwalu operowego w Karkonoszach - Muzyczne Ogrody Liczyrzepy.
#KULTURA
0
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 32/2018 (921)?
#AKTUALNOŚCI
0
Mecz niewykorzystanych okazji
W niedzielę w Marciszowie miejscowy Bóbr gościł w potyczce kontrolnej ligowego rywala – Kwarc Pisarzowice. Do przerwy skuteczniejsi byli goście, którzy prowadzili po golach Wowka i Łukasza Łukasika, natomiast w drugiej połowie rozmiary porażki zmniejszył 45-letni Dębski.
#SPORT
0
Amfibolit wycofał drużynę
W ubiegłym tygodniu działacze Amfibolitu Leszczyniec wycofali drużynę (na zdjęciu) z rozgrywek jeleniogórskiej klasy A.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama