DO GÓRY
#reklama

Piwne święto w Łomnicy (galeria)


     
    Udostępnij

Pałac w Łomnicy zaprosił miłośników złotego trunku do wspólnej zabawy. W folwarku bawili się goście z całego Dolnego Śląska oraz z Niemiec.

Przełom września i października to w tradycji również dożynki związane z... napojami alkoholowymi. Zwłaszcza w Czechach i Niemczech odbywają się liczne imprezy poświęcone młodemu winu, a także dedykowane piwoszom. Październik to przecież Oktober, a każdy kojarzy słynny Oktoberfest. Jego miniaturowa edycja w weekend 6-7 października pozwoliła na degustację rozmaitych piw z lokalnych browarów rzemieślniczych. W Łomnicy swoje produkty promowały browary: Edi z Nowej Wsi koło Wschowej, Świdnicki, Psotnik - Krzywiń, Rebelia - Ząbkowice Śląskie, Korab z Łasku i Wbrew z Wrocławia. Zebranym przygrywał zespół Karkonosze z Gruszkowa. Oprócz piwnych stoisk na gości festynu czekał jarmark rękodzieła i produktów regionalnych. Były przetwory z Polski i Litwy, naturalne kosmetyki, ozdoby z drewna, kamieni czy koronek.
Red.

Czytaj również

#reklama
Platforma w budowie
Na Strażniczym Narożu ponad Chełmskiem Śląskim nadleśnictwo zleciło budowę punktu widokowego. Będzie można z niego podziwiać panoramy Lasockiego Grzbietu, Zaworów, Karkonoszy czy Gór Kruczych.
#RÓŻNE
1
Czarowanie dźwiękiem
Wokalno-instrumentalny duet uprzyjemnił niedzielny wieczór kamiennogórzanom. W Sali Witrażowej odbył się kolejny koncert zorganizowany przez Centrum Kultury.
#KULTURA
0
Bez prądu (9-10 października)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Nastoletni podejrzani
Policja z Kamiennej Góry podejrzewa 14- i 15-latka o usiłowanie dokonania rozboju i inne przewinienia.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Pablito
2018-10-08 13:23
I wszystko jasne czemu nasi dostali wczoraj siódemkę od łomnicy, chłopaki pewnie mieli darmowe bro

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama