DO GÓRY

Piknik po sąsiedzku


     
    Udostępnij

Nadleśnictwa Kamienna Góra i Wałbrzych wraz z partnerskimi organizacjami zapraszają na III Rodzinny Piknik Edukacyjny „Dzikowiec z leśnikami”.

Odbędzie się on 30 czerwca w Boguszowie-Gorcach. W programie: gra terenowa z atrakcjami, edukacja leśna, geocaching, geoedukacja, nauka pierwszej pomocy, zajęcia plastyczne, ognisko pod wiatą, bezpłatny wjazd wyciągiem. Zabawa potrwa od godz. 14.00 do 18.00.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Rozbój w Grzędach!
Policja zatrzymała już podejrzanych. To mężczyźni w wieku od 22 do 29 lat. – Sprawcy wtargnęli do mieszkania pokrzywdzonego, najpierw dotkliwie go pobili, a następnie dokonali kradzieży portfela z pieniędzmi i dokumentami, karty bankomatowej oraz kluczyków od samochodu, a w ostateczności ukradli także zaparkowany przed domem pojazd – mówi sierż. szt. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.
#AKTUALNOŚCI
0
Koncert na lato
Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na koncert na powitanie wakacji.
#KULTURA
0
Ile masz na koncie?
Listy zostaną wysłane do każdego, kto ma odłożony choćby 1 grosz na koncie emerytalnym.
#RÓŻNE
0
Morze kwiatów
Kamiennogórski oddział PTTK zaprasza na kolejną wycieczkę w ramach cyklu rajdów krajoznawczych Poznajemy Góry. Tym razem przewodnicy zabiorą turystów na łagodną wyprawę na Pogórze. Będzie to okazja, by poznać niezwykłe miejsce, pełne kwiatów.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama