DO GÓRY

Pieśni i wspomnienia


     
    Udostępnij

W świetlicy wiejskiej w Przedwojowie odbędą się obchody Święta Niepodległości. Zapraszają Złote Nutki, Koło Gospodyń Wiejskich i rada sołecka.

11 listopada o godz. 15.00 zaplanowane jest wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Ponadto w sali świetlicy będzie też można zobaczyć wystawę o mieszkańcach naszych terenów, którzy uczestniczyli w walkach o niepodległość kraju. Przewidziany jest również poczęstunek.
Red.

Czytaj również

#reklama
Postawili się liderowi (galeria)
Trampkarze kamiennogórskiej Olimpii podejmowali na swoim boisku lidera z Bolesławca. Podopieczni Adama Nowaka przegrali minimalnie 0:1 (0:1).
#SPORT
0
Porażka dwoma golami (galeria)
W ostatnią sobotę młodziki Olimpii Kamiennej Góra już do przerwy przegrywali jedną bramką z rówieśnikami z Bolesławca. Honor miejscowych uratował Haponiuk. Po przerwie goście dołożyli 3 bramkę.
#SPORT
0
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Kamiennej Góry!
4 listopada tłumnie odwiedziliście lokale wyborcze i powierzyliście mi rządy Kamienną Górą na następne 5 lat. To wielki zaszczyt, ale też ogromna odpowiedzialność, którą przez ten wybór na mnie nałożyliście. Nie uchylam się od niej. Zrobię wszystko, by godnie Was reprezentować i zrealizować obietnice wyborcze.
#AKTUALNOŚCI
20
Kino za Rogiem w Krzeszowie - listopad 2018 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama