DO GÓRY
#reklama

Patriotyczny rajd


     
    Udostępnij

Odział PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na specjalną wyprawę z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Zgodnie z zapowiedziami w Kamiennej Górze odbędzie się Rajd z Flagą.

Zbiórka w sobotę 11 listopada o 8.00 na parkingu obok Biedronki przy ul. Waryńskiego. Uczestnicy wyprawy przejdą żółtym szlakiem przez Górę Parkową, Długosza do Betlejem. Następnie czerwonym w stronę Lubawki do wiaty w dawnym kamieniołomie. Tu będzie przerwa na ognisko, pieczenie kiełbasek i pogaduchy. Po ognisku przejście przez Przedwojów do Kamiennej Góry od strony ul. Wiejskiej. Trasa rajdu to ok 10-12 km. Na wycieczkę warto zabrać ze sobą flagę lub coś, co będzie biało-czerwone.
Więcej informacji w siedzibie organizacji przy ul. Słowiańskiej 1 oraz na FB kamiennogórskiego PTTK.
RG

Czytaj również

#reklama
Karkonosze na dawnych rycinach w Krzeszowie
Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra zaprasza na wystawę i spotkanie z jej autorem.
#KULTURA
0
Za biedni, by coś zrobić
Włos się na głowie jeży, kiedy analizuje się, co w ostatnich latach w sprawie rujnującego się zamku w Kamiennej Górze zrobił ratusz i wrocławska fundacja. Organizacja, która miała w ciągu kilku lat odbudować zamek, nie stosuje się od miesięcy do nakazów konserwatora zabytków. Nawet groźba wysokich mandatów nie pomogła. – Niewykonanie naszych nakazów fundacja usprawiedliwia brakiem funduszy – wyjaśnia Katarzyna Chojnacka, inspektor w jeleniogórskiej delegaturze WUOZ.
#AKTUALNOŚCI
4
Bez prądu (4 listopada)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A (aktualizacja)
W dwa weekendowe dni na boiskach jeleniogórskiej klasy A, grupy I rywalizować będzie 12 zespołów. Przymusową pauzę mają zawodnicy Czarnych Strzyżowiec. Z naszych drużyn na własnym boisku zagrają drużyny Czarnych Przedwojów i Włókniarza Chełmsko Śląskie. Pojedynki wyjazdowe czekają: Victorię Czadrów, Amfibolit Leszczyniec i Kwarc Pisarzowice.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama