DO GÓRY
#reklama

Parki apelują o niewypalanie


     
    Udostępnij

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych co roku organizuje akcję informacyjną na temat zakazu wiosennego wypalania traw, łąk i pastwisk oraz nieużytków. Jest to działanie nielegalne, szkodliwe dla środowiska przyrodniczego, szczególnie terenów chronionych oraz stanowi zagrożenie dla mienia i życia ludzkiego!

Wyrażamy nadzieję, że wspólne działania przyczynią się do pogłębienia świadomości społecznej oraz zmniejszenia takich działań w przyszłości w trosce o środowisko, w którym żyjemy – czytamy w piśmie z Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra.
Poniżej przekazujemy treść apelu oraz przepisy dotyczące wypalania.

Załączone pliki:

RG, wsp. DZPK

Czytaj również

#reklama
Czy szczepisz swoje dzieci? (#sonda)
Rośnie grupa osób, która zdecydowanie przeciwstawia się obowiązkowym szczepieniom dzieci. Lekarze i pracownicy sanepidu próbują zachęcać rodziców, by poddawali swoje pociechy szczepieniom. Napotykają jednak na coraz większy opór.
#RÓŻNE
0
W Starej Kopalni rusza Górniczy Uniwersytet Otwarty
Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu w ścisłej współpracy ze środowiskami górniczymi 3 kwietnia rozpoczyna nowy cykl spotkań, wykładów i prelekcji pn. Górniczy Uniwersytet Otwarty.
#RÓŻNE
1
Irlandia w szkole (galeria)
Szkoła podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze zamieniła się dziś (czwartek, 30 marca) w prawdziwą Irlandię, ojczyznę św. Patryka i Leprechaunów. Zielony dzień zamknął Tydzień Języków Obcych.
#AKTUALNOŚCI
0
Weekend za pół ceny !
Zbliża się doskonała okazja, by skorzystać z lokalnych atrakcji.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama