DO GÓRY
#reklama

Parafialna zbiórka


     
    Udostępnij

W Kamiennej Górze w marketach odbędzie się zbiórka żywności dla potrzebujących.

Klienci Lidla i Kauflandu będą mogli wesprzeć akcję charytatywną. Od 30 listopada do 1 grudnia będzie w nich prowadzona zbiórka żywności. Została ona zgłoszona przez Federację Banków Żywności, która jest organizatorem podobnych akcji na całym Dolnym Śląsku. W Kamiennej Górze prowadzić je będzie lokalny partner banku, Parafia Starokatolicka Miłosierdzia Bożego. Wspólnota ta jest koordynatorem nie tylko zbiórek, ale i dystrybucji żywności wśród potrzebujących. Warto przypomnieć, że w wielkanocnej akcji parafia zebrała prawie 400 kg żywności.
Red.

Czytaj również

#reklama
Weekend na promilach
Dwóch kierowców wpadło podczas weekendowych kontroli policjantów z Kamiennej Góry.
#AKTUALNOŚCI
0
Spektakl z Mikołajem
W niedzielę, 2 grudnia o godzinie 12:30, Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na „Władysława i Annabelle – historię pewnego Misia i Lalki” w reżyserii Zuzanny Mukoid. Popołudnie to będzie wyjątkowe, bowiem po spektaklu Mikołaj wręczy dzieciom prezenty przygotowane i opisane przez opiekunów.
#KULTURA
0
O krajobrazie w Sztygarówce
W Kawiarni Sztygarówka przy Starej Kopalni w Wałbrzychu odbędzie się spotkanie z prof. dr hab. Rafałem Eysymonttem w ramach projektu "Szklany czas - wędrówki krajobrazem".
#KULTURA
0
Wykonały plan minimum (galeria)
Wczoraj młodziczki Sudetów Kamienna Góra rywalizowały w Lubinie z UKPS II Lubin i Echem Twardogóra. Pierwszy mecz padł łupem kamiennogórzanek, które wygrały 2:0, a w drugim uległy po zaciętej walce 0:2 tej drugiej ekipie.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama