DO GÓRY
#reklama

Pamięci powstańców


     
    Udostępnij

W środę 1 sierpnia odbędzie się po raz kolejny kamiennogórska uroczystość związana z ogólnopolskimi obchodami Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego. O godzinie 17.00 na pamiątkę „godziny W” zawyją syreny w ramach ćwiczeń systemu ostrzegania ludności cywilnej.

Ponadto na rondzie Niepodległości kamiennogórzanie będą mogli wziąć udział w patriotycznym happeningu. Będą race i flagi. Jak zwykle policjanci zatrzymają ruch, więc lepiej tego dnia w godzinach obchodów omijać autem tę okolicę. Zanim rozpocznie się oficjalna część spotkania, będzie można obejrzeć wystawę zdjęciową poświęconą powstaniu oraz posłuchać muzyki, która zagrzewała warszawiaków do walk z okupantem. Organizatorzy zachęcają do przyjścia już o godz. 16.30.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Muzyka prosto z gór
Sudeckie miejscowości będą rozbrzmiewać dźwiękami klasyki w ramach jubileuszowego XV festiwalu operowego Muzyczny Ogród Liczyrzepy.
#KULTURA
0
Sztuka efemeryczna
Od czwartku do poniedziałku niewielkie Sokołowsko zaprosiło po raz 8. na niezwykłe wydarzenie. Artyści z całego świata pokazywali nietuzinkowe oblicza twórczości.
#KULTURA
0
Bez prądu (30 lipca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Zarzuty dla prezesa
Prawie 2 miliony firmowych pieniędzy poszło na inne cele.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama