DO GÓRY
#reklama

Oddajcie kasę! (akcja RTI)


     
    Udostępnij

Każdy mieszkaniec może podpisać się pod tym apelem.

Po naszym tekście sprzed tygodnia o premiach dla dwóch prezesów miejskich spółek Czytelnicy szeroko komentują ten fakt. Wszyscy zwracają uwagę, że 50 tysięcy nagrody to zdecydowanie za dużo. ZA DUŻO choćby odniesieniu do miernych wyników obu spółek. ZA DUŻO w konfrontacji z tym, co mieszkańcy widzą w mieście, gdy patrzą zarówno na zaniedbane kamienice, jak i ciągłe awarie i remonty miejskiej sieci wodociągowo-kanalizacyjnej.

Uruchamiamy akcję „Oddajcie kasę”. Będziemy w niej zbierać podpisy mieszkańców pod takim właśnie apelem. Potem przekażemy je prezesom i burmistrzowi Krzysztofowi Świątkowi.

Każdy mieszkaniec Kamiennej Góry i powiatu może się podpisać, biorąc udział w tej akcji. Można to zrobić na dwa sposoby:
1/ osobiście w naszej redakcji (ul. Żeromskiego 16) lub
2/ wysyłając do redakcji kupon z RTI.

Pokażmy, że jako mieszkańcy stanowimy siłę! Że nie zgadzamy się na takie wydawanie publicznych pieniędzy!
Regulamin akcji społecznej „Oddajcie kasę!” (wyciąg – pełna wersja do wglądu w redakcji!)

1. Niniejsza akcja, ani żaden z jej elementów nie są grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, z tego względu przepisów tej ustawy do niniejszej akcji nie stosuje się. Uczestnictwo nie jest w żaden sposób uzależnione od nabycia przez Uczestników akcji towaru, usługi, dowodu uczestnictwa, lub czegokolwiek innego, gdziekolwiek.
2 Organizatorem akcji jest Media-Reklama-Wydawnictwa Janusz Chodasewicz, ul. Żeromskiego 16, 58-400 Kamienna Góra, NIP 614-127-53-92, REGON 208728973, e-mail:portal@rti24.pl, (dalej zwana "Organizatorem").
3. Uczestnikiem akcji może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i mająca miejsce zamieszkania w Polsce.
4. Akcja polega na zbieraniu podpisów pod petycją „Oddajcie kasę”
5 Odpowiedzi dotyczące akcji należy dostarczyć za pośrednictwem kuponu zamieszczonego na pierwszej stronie RTI. W treści kuponu, poza wskazaniem odpowiedzi lub krótkiego uzasadnienia, należy podać: imię i nazwisko oraz zaznaczenie zgody:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie koniecznym do sporządzenia listy osób popierających nn. akcję . Zostałem poinformowany o prawie do wglądu i poprawiania danych oraz wycofania zgody w dowolnej chwili.”
6. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku, gdy zgłoszeń od jednej osoby będzie więcej, jako zgłoszenie prawidłowe i skutkujące udziałem w akcji, Organizator będzie traktował pierwsze dokonane przez daną osobę zgłoszenie.
7. Uczestnik akcji zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem
8. Uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich danych osobowych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu realizacji akcji.
9. Administratorem danych osobowych jest: Media-Reklama-Wydawnictwa Janusz Chodasewicz, ul. Żeromskiego 16, 58-400 Kamienna Góra, NIP 614-127-53-92, REGON 208728973, e-mail: portal@rti24.pl.
Red. /foto: wolne media (freeimages.com)

Czytaj również

#reklama
Pociągiem na wycieczkę
Zapraszamy naszych Czytelników do skorzystania z ciekawego przewodnika „Koleją po Dolnym Śląsku. 5 tras kolejowo-pieszych”. Dzięki uprzejmości Instytutu Dolnośląskiego mamy do rozdania kilkadziesiąt książeczek z turystycznym poradnikiem.
#RÓŻNE
0
Muzyczny Bukowiec
W sobotę 11 sierpnia odbędzie się finałowy koncert festiwalu operowego w Karkonoszach - Muzyczne Ogrody Liczyrzepy.
#KULTURA
0
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 32/2018 (921)?
#AKTUALNOŚCI
0
Mecz niewykorzystanych okazji
W niedzielę w Marciszowie miejscowy Bóbr gościł w potyczce kontrolnej ligowego rywala – Kwarc Pisarzowice. Do przerwy skuteczniejsi byli goście, którzy prowadzili po golach Wowka i Łukasza Łukasika, natomiast w drugiej połowie rozmiary porażki zmniejszył 45-letni Dębski.
#SPORT
0

Komentarze

Kolekcjoner
2018-08-16 11:56
Nie tylko powinni oddać kasę ale jak burmistrz jet tak hojny to powinien obniżyć koszty wody i opłat za lokale ale jak sie rozdaje nie swoje pieniądze.Może to już walka wyborcza a kampanie są kosztowne .
panie ja-nie
2018-08-15 08:48
Chyba coś przespałeś.
JAN
2018-08-14 18:10
Precz z komuną !!!
oburzony mieszkaniec
2018-08-12 18:05
pytanie za co ? tak wysoka premia dla swoich !!!! jeszcze jeden przykład ze ten burmistrz ma nas mieszkanców za nic, robi sobie co chce i to chyba wszyscy widzą i rozliczą w wyborach!!!!
El Chinimas
2018-08-11 13:27
Osobiście uważam, że powinny się pojawić banery i plakaty wszędzie żeby każdy kamiennogorzan wiedział że Maniek dostał 50 tysi RAZEM z drugim prezesem i z napisem KAMIENNOGORSKIE RAZEM DLA PREZESÓW SPÓŁEK...RAZEM MAMY 100 TYŚ. WY MACIE za to RAZEM. Głosujcie na burmistrza i całe Razem-albo RATUJCIE Razem nasze KIESZENIE!!!
Poeta
2018-08-10 23:20
- A co to Prezesie
Pan niesie ?
Od Burmistrza - żonie mojej na pończochy,
Prasa pisze, że pieszczochy
Są z nas... i już ludzie nie są mili...
Sami też by przytulili...
Krzysztof
2018-08-10 15:05
Cudowne jest to miasto, wybrani dostają, a reszta co? Kasa, mieszkania, posady... Dość panie burmistrzu, czas odejść...
bez rogrzeszenia
2018-08-10 09:45
Dobry wywiad z burmistrzem na temat inwestycji na wałbrzyskim portalu. W końcu przyznaje na środku pustego rynku w Kamiennej Górze, że za jego rządów zniknęło z miasta wiele firm. Jak widać wsparcie było w tym zakresie zbyt słabe (dla prezesów spółek za to spore) i przyczyniło się w znacznej mierze do ogólnej zapaści miasta. Zadziwiające jest jak przed końcem ostatniej kadencji biorą starego człowieka wyrzuty sumienia i wyznaje wszystkie swoje grzechy społeczeństwu jak na spowiedzi u księdza. Prawda zawsze wychodzi na światło dzienne, gdy zbliża się nieubłagalnie koniec, ale za niektóre grzechy niestety nie ma rozgrzeszenia przy urnach wyborczych.
Jan
2018-08-09 23:37
PREZESIKI ODDAJCIE KASĘ !!!!!!!

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama