DO GÓRY
#reklama

O Krzeszowie na wykładzie


     
    Udostępnij

O zarządzaniu obiektem sakralnym w Krakowie.

Kierownik krzeszowskiego sanktuarium, Grzegorz Żurek, został zaproszony na wykład do krakowskiego Instytutu Dialogu Międzykulturowego. Na sali został licznych studentów różnych krakowskich uczelni, którzy z własnej woli przyszli, by poszerzyć swoją wiedzę.
– Przekazał im swoją wiedzę na temat zarządzania obiektem sakralnym – mówi Jacek Trybuła, rzecznik zabytkowego opactwa w Krzeszowie.
Prelegent poinformował słuchaczy, że wypracowanie modelu administrowania atrakcją trwało 10 lat. Studenci oraz pracownicy instytutu bardzo ciepło przyjęli kierownika krzeszowskiego sanktuarium. Wykład bazował na dyskusji i licznych pytaniach w kierunku wykładowcy.
– Pocysterski zespół klasztorny w Krzeszowie uznawany jest za jeden z najlepiej zarządzanych obiektów sakralnych w Polsce – podkreśla rzecznik opactwa.
Wsp.

Czytaj również

#reklama
Weekend w Szaniawskim
Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza na spektakle.
#KULTURA
0
Muzyka nocą
Kawiarnia Galeria Lotos zaprasza na piątkowe spotkania z jazzem. Wyjątkowo najbliższy koncert 18 maja odbędzie się o godz 21.00.
#KULTURA
0
Minimalna porażka
Piłkarze Orła Mysłakowice byli murowanym faworytem starcia z Victorią Czadrów. Gospodarze mieli dużo okazji bramkowych, z których wykorzystali tylko jedną.
#SPORT
0
Turniej karate (patronat medialny RTI)
9 czerwca o godz. 10:30 w hali sportowej przy ul Hożej 5 w Mieroszowie odbędzie się Międzynarodowy Turniej Karate w ramach Dolnośląskiej Ligii Karate Shinkyokushin. Organizatorem tego wydarzenia jest Fight Club Lubawka. Patronat nad tym wydarzeniem objął burmistrz Mieroszowa - Marcin Raczyński.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama