DO GÓRY
#reklama

Nocne Arado


     
    Udostępnij

W sobotę 19 maja, w Europejską Noc Muzeów, podziemia w Kamiennej Górze zaprosiły turystów na darmowe zwiedzanie.

Chętnych nie brakowało. Była to też okazja, by zobaczyć atrakcję w zwykle niedostępnych godzinach. Scenariusz zwiedzania opierał się na sprawdzonym modelu – od lat przewodnicy Arado wciągają turystów w rodzaj gry. Oglądanie trasy i poznawanie jej historii wplecione jest w udramatyzowaną narrację, w której pojawiają się postaci cichociemnych czy żołnierzy Wehrmachtu. Wiele osób skusiło się na zobaczenie trasy po raz pierwszy.
Red.

Czytaj również

#reklama
Przedszkole świętuje (galeria)
W piątek 18 maja odbyły się uroczystości związane z 40-leciem przedszkola nr 1 w Kamiennej Górze. Placówka oficjalnie została przemianowana na Czterolistną Koniczynkę. Popołudniu odbył się piknik dla przedszkolaków i ich rodziców oraz absolwentów.
#RÓŻNE
0
Most w remoncie
Zgodnie z zapowiedziami wykonawca inwestycji PKP PLK rozpoczął wart ponad 2 mln remont mostu kolejowego na Bobrze w Dębrzniku.
#AKTUALNOŚCI
0
Lepsza gra niż wynik (galeria)
Podopieczni Łukasza Kraszewskiego nie przestraszyli się dużo wyżej notowanego rywala. Mecz z rezerwami Głogowa był wyrównany, jednak zabrakło skuteczności. Goście wygrali 3:1 (1:0). Czerwony kartonik ujrzał Topolski.
#SPORT
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
W ten weekend po raz 22 na zieloną murawę wyjdą drużyny jeleniogórskiej klasy B. Lider tabeli Pub Gol otrzymał punkty walkowerem od ekipy z Marciszowa.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama