DO GÓRY

Najlepszy radny - Nowy plebiscyt RTI


     
    Udostępnij

Zbliża się koniec kolejnej kadencji samorządu. Już w październiku odbędą się wybory nowych władz w miastach i gminach. To dobry czas, by ocenić tych, którzy rządzili nami przez ostatnie 4 lata. W tym celu proponujemy głosowanie w RTI.

Dla niektórych kandydatów do rad będzie to niewątpliwie przedwyborczy sondaż. Powie, co sądzą o nich pracy wyborcy. Niezdecydowanym wskaże być może lidera, na którego warto oddać swój głos.
Na kuponach (kupon „0” w tym numerze RTI), które co tydzień będziemy drukować na stronie 1, należy wpisać nazwiska popieranych przez siebie osób. Mogą to być rajcy z gmin i miast oraz powiatu kamiennogórskiego, a także z gminy Czarny Bór. Dlatego oprócz wpisania nazwiska radnego, prosimy również o podanie samorządu, który reprezentuje. Kupony powinny trafić do redakcji najpóźniej do godz. 14.00 we wtorek przed kolejnym wydaniem, dlatego na każdym z nich jest podana data ważności. Spóźnione bądź niepoprawnie wypełnione nie będą liczone do wyników do plebiscytu.
Głosy będziemy zbierać przez 6 tygodni. We wrześniu dodatkowo zaproponujemy plebiscyt na szefów miast i gmin.

Red.

Regulamin
Regulamin plebiscytu „Najlepszy radny/radna kadencji 2014-2018” (wyciąg – pełna wersja dostępna w Redakcji)
1. Niniejszy plebiscyt ani żaden z jego elementów nie są grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, z tego względu przepisów tej ustawy do niniejszej akcji nie stosuje się. Uczestnictwo nie jest w żaden sposób uzależnione od nabycia przez Uczestników akcji towaru, usługi, dowodu uczestnictwa, lub czegokolwiek innego, gdziekolwiek.
2. Organizatorem plebiscytu jest Media-Reklama-Wydawnictwa Janusz Chodasewicz, ul. Żeromskiego 16, 58-400 Kamienna Góra, NIP 614-127-53-92, REGON 208728973, e-mail:portal@rti24.pl, (dalej zwana „Organizatorem”).
3. Uczestnikiem plebiscytu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i mająca miejsce zamieszkania w Polsce.
4. Plebiscyt polega na oddawaniu głosów za pośrednictwem drukowanych kuponów na osoby posiadające mandat radnego w kadencji 2014-2018 w radach miast i gmin powiatu kamiennogórskiego oraz w radzie tegoż powiatu, a także w radzie gminy Czarnego Boru.
5. W treści kuponu, poza wskazaniem odpowiedzi lub krótkiego uzasadnienia, można podać (nie jest to obligatoryjne) własne imię i nazwisko. W przypadku wpisania swoich danych osobowych konieczne jest zaznaczenie zgody:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie koniecznym do wyłonienia najlepszego radnego danej rady. Zostałem poinformowany o prawie do wglądu i poprawiania danych oraz wycofania zgody w dowolnej chwili.”
6. Uczestnik akcji zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem
7. Uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich danych osobowych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu realizacji akcji.
8. Administratorem danych osobowych jest: Media-Reklama-Wydawnictwa Janusz Chodasewicz, ul. Żeromskiego 16, 58-400 Kamienna Góra.
Red.

Czytaj również

#reklama
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 35/2018 (924)?
#AKTUALNOŚCI
3
Koniec wakacji w Trutnovie
W partnerskim mieście Kamiennej Góry odbędzie się tradycyjny letni festyn. To okazja, by skorzystać z ostatnich przejazdów szynobusu na trasie Sędzisław – Trutnov.
#RÓŻNE
0
Drogie ścieżki
W trzecim przetargu na budowę dróg rowerowych w Kamiennej Górze złożone zostały trzy oferty. Wartość każdej przekracza próg finansowy miasta.
#AKTUALNOŚCI
15
Weekend z teatrem
W najbliższą niedzielę Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na pierwszy spektakl w sezonie 2018/ 2019. Zobaczymy PIOTRUSIA PANA w reżyserii Karoliny Maciejaszek.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama