DO GÓRY
#reklama

Nagrody za krew


     
    Udostępnij

Klub HDK PCK przy Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu zachęca do udziału w konkursie. Krwiodawcy, którzy podzielą się najcenniejszym płynem, wezmą udział w losowaniu nagród.

Wystarczy od 3 kwietnia do 29 września oddać krew pełną (2 razy kobieta, 3 razy mężczyzna). Podczas wizyty w RCKiK lub w autobusie ekip wyjazdowych należy dodatkowo odebrać kupon konkursowy. Za każdym razem, po oddaniu krwi, zostanie przyklejony do niego kod kreskowy z numerem donacji. Po uzbieraniu kodów kupon trzeba wrzucić do specjalnego pojemnika.
Akcja ma na celu promowanie honorowego krwiodawstwa i zachęcanie do oddawania krwi w okresie letnim.
Regulamin konkursu dostępny na prośbę organizatora na stronie www.rckik.walbrzych.pl, w RCKiK w Wałbrzychu i każdej ekipie wyjazdowej.
Przypomnijmy, że autobus RCKiK przyjeżdża do Kamiennej Góry co poniedziałek. Parkuje na rynku od samego rana.
RG

Czytaj również

#reklama
Bez prądu (3-5 kwietnia)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Pamiętają o papieżu
W niedzielę 2 kwietnia w kolejną rocznicę śmierci Jana Pawła II przy obelisku poświęconym pamięci wielkiego Polaka modlić się będą kamiennogórzanie.
#AKTUALNOŚCI
0
Dyrygent z rodziny fabrykanta (#Historia z RTI)
Znani Związani z Ziemią Kamiennogórską - Kurt Prerauer.
#RÓŻNE
0
W szkołach strajk
Nauczyciele kilku szkół w pow. kamiennogórskim przystąpili do ogólnopolskiego strajku. – W piątek 31 marca przychodzimy do szkoły, ale nie pracujemy. Strajkujemy, bo zależy nam na edukacji i przyszłości naszego zawodu – informuje w liście do nauczycieli w całym kraju Sławomir Broniarz, prezes ZNP. Do protestu przyłączyły się również niektóre szkoły w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama