DO GÓRY
#reklama

Na pierniki do pałacu


     
    Udostępnij

Pałac Łomnica zaprasza na kolejną edycję Święta Pierników.

W nadchodzący weekend w zabytku pod Mysłakowicami odbędzie się ciekawa impreza. W sobotę i niedzielę (4-5 listopada) na odwiedzających pałac i folwark w Łomnicy czekają piernikowe atrakcje. Przedświąteczna impreza kusi warsztatami pieczenia, muzyką na żywo oraz kiermaszem miodów i przyprawa. Początek od godz. 11.00.
red.

Czytaj również

#reklama
Za biedni, by coś zrobić
Włos się na głowie jeży, kiedy analizuje się, co w ostatnich latach w sprawie rujnującego się zamku w Kamiennej Górze zrobił ratusz i wrocławska fundacja. Organizacja, która miała w ciągu kilku lat odbudować zamek, nie stosuje się od miesięcy do nakazów konserwatora zabytków. Nawet groźba wysokich mandatów nie pomogła. – Niewykonanie naszych nakazów fundacja usprawiedliwia brakiem funduszy – wyjaśnia Katarzyna Chojnacka, inspektor w jeleniogórskiej delegaturze WUOZ.
#AKTUALNOŚCI
4
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A (aktualizacja)
W dwa weekendowe dni na boiskach jeleniogórskiej klasy A, grupy I rywalizować będzie 12 zespołów. Przymusową pauzę mają zawodnicy Czarnych Strzyżowiec. Z naszych drużyn na własnym boisku zagrają drużyny Czarnych Przedwojów i Włókniarza Chełmsko Śląskie. Pojedynki wyjazdowe czekają: Victorię Czadrów, Amfibolit Leszczyniec i Kwarc Pisarzowice.
#SPORT
0
Zapowiedź dolnośląskiej IV ligi
W najbliższy weekend czeka piłkarzy i kibiców już 13. kolejka dolnośląskiej IV ligi, grupy zachodniej. W sobotę zostanie rozegranych 6 pojedynków, natomiast w niedzielę pozostałe 2. Drużyna Olimpii Kamienna Góra zagra na wyjeździe z wiceliderem AKS-em Strzegom, natomiast jej imienniczka z Kowar (6. lokata) podejmie Stal Chocianów (3. miejsce).
#SPORT
0
Akcja przedłużona
Na razie bardzo spokojny przebieg miała akcja „Znicz” na terenie powiatu kamiennogórskiego. Policjanci będą pilnować porządku szczególnie czujnie jednak aż do 5 listopada.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama