DO GÓRY
#reklama

Mroźna noc


     
    Udostępnij

Za nami wyjątkowo mroźna noc. Termometry w regionie pokazały nawet do -18 C. Portale prognostyczne zapowiadają jednak wzrost temperatury.

Zgodnie z przewidywaniami meteorologów z IMGW ostatnia noc była wyjątkowo zimna. Poranek przywitał mieszkańców powiatu kamiennogórskiego i regionu temperaturami sięgającymi – 17,7 C. Około – 17 C było na Śnieżce. Mieszkańcy, którzy nie lubią mrozu, mogą pocieszyć się faktem, że fala niskich temperatur była jednorazową niespodzianką przyrody. Do weekendu temperatura ma sukcesywnie wzrastać.

Choć mroźne powietrze znów namalowało piękne krajobrazy, wiele osób narzeka na nasilający się z niskimi temperaturami smog. Faktycznie wskaźnik jakości powietrza, który udostępnia online urząd miasta, pokazał alarmujące wyniki. We wtorek 6 lutego o godz. 11.00 poziom pyłów PM10 osiągnął wynik 745 µg/m3!
red. zalew

Czytaj również

#reklama
Mandat zbliżeniowy
Policjanci w województwie dostali terminale płatnicze. Teraz kary za wykroczenia będzie można zapłacić kartą lub BLIK-iem. – To duże udogodnienie, także dla obcokrajowców – wyjaśnia Grzegorz Szewczyk z kamiennogórskiej komendy.
#AKTUALNOŚCI
0
Cenowa karuzela
Na co stać Polaka, a na co Niemca i Czecha?
#AKTUALNOŚCI
0
Ważne zebranie
W czwartek 8 lutego odbędzie się zebranie wiejskiej w Domu Kultury w Marciszowie.
#RÓŻNE
1
Teatralny weekend
Najbliższy weekend w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora zapowiada się bardzo teatralnie.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama