DO GÓRY

Moto-pozytywni w Lubawce


     
    Udostępnij

W najbliższą sobotę (8 września) w parku Watra w Lubawce odbędzie się 2 edycja pikniku „Moto-pozytywni” organizowanego przez członków klubu motocyklowego Choppers Garage z Lubawki. Impreza startuje od godziny 16.00.

Jak wyjaśniają organizatorzy, głównym założeniem imprezy jest zmiana wizerunku motocyklisty. Dlatego oprócz typowo motocyklowych konkurencji czy przejażdżek jednośladem nie zabraknie małej gastronomii oraz atrakcji dla najmłodszych. Wieczorem na scenie w parku Watra zagra zespół The Rebel Head z Wrocławia. Impreza dofinansowana jest ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Lubawce.
Red.

Czytaj również

#reklama
Musique d’Elitte ponownie w Kamiennej Górze
Koncertowy weekend w Kamiennej Górze. Mieszkańcy miasta będą mogli znów posłuchać artystów specjalizujących się w klasycznym repertuarze.
#KULTURA
0
Zebranie rodziców
Kamiennogórska drużyna KS Sudety prowadzi nabór młodych siatkarek i siatkarzy z rocznika 2004 i młodszych chętnych do gry w lidze młodziczek i młodzika. Jutro (5 września) w sali gimnastycznej ZSZiO ma być zorganizowane spotkanie organizacyjne rodziców o godzinie 18:00.
#SPORT
0
Pierwszy dzwonek (galeria)
Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego w dwóch turach. W pierwszej uczestniczyła młodzież z nauczania początkowego (klasy I-III), natomiast godzinę później uczniowie klas IV-VIII.
#AKTUALNOŚCI
0
Filmowe bramki (galeria)
W niedzielę kibice w Czadrowie zobaczyli dobry mecz jeleniogórskiej klasy B - pomiędzy miejscową Victorią a Orłami z Lipienicy. Do przerwy był remis, ale po 90 minutach ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze, wygrywając 5:3.
#SPORT
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama