DO GÓRY
#reklama

Moja Bryka (Nowy plebiscyt RTI)


     
    Udostępnij

Pokaż nam swoje auto i zrób kompleksowy przegląd! Wystarczy zebrać co najmniej 1000 punktów i pokonać innych uczestników wyścigu po nagrody. Do zgarnięcia są vouchery na kompleksowe przeglądy mechaniczne w dwóch uznanych kamiennogórskich warsztatach. Pula nagród wynosi 1.800 zł.

Sponsorzy:
Centrum Obsługi Pojazdów Kamienna Góra
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej sp. z o.o. w Kamiennej Górze

*BONUS
Tylko do 6 czerwca z kuponem nr 2 i 3 jednorazowo 200 punktów w prezencie za zgłoszenie kandydata!
(Promocja dotyczy jednorazowego doliczenia danemu zgłoszeniu 200 punktów. Obowiązuje pojazdy zgłoszone po 24 maja do 6 czerwca. Promocja ważna jest z kuponem nr 2 lub 3. Dowolna ilość kuponów jest liczona jako wielokrotność 5 punktów).

Polacy kochają samochody. Według nowych danych na 1000 mieszkańców kraju przypada 599 aut. To o 35 więcej niż wynosi europejska średnia. W liczbie samochodów na mieszkańca przewyższamy m.in. takie kraje jak Francja, Hiszpania i Szwajcaria. Prawdą jest też to, że zwykle nie są to nowe auta. Tym bardziej przydadzą się proponowane przez nas i sponsorów konkursu nagrody! Na uczestników, którym uda się pokonać rywali i zdobyć największą ilość punktów, czekają dwa vouchery na przeglądy ogólne.

Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy przynieść do redakcji RTI wypełniony kupon zgłoszeniowy oraz wypełniony blankiet zgłoszeniowy (do pobrania z portalu rti24.pl i w sekretariacie Tygodnika). Na zgłoszeniu obowiązkowo musi znaleźć się imię i nazwisko właściciela, a także marka pojazdu, rok produkcji oraz adres i telefon kontaktowy właściciela. Do kuponu trzeba dołączyć również fotografię samochodu, najlepiej z jego właścicielem, którą opublikujemy na naszych łamach. Przyjmujemy także fotografie na nośnikach elektronicznych. Kupony, na których będą Państwo głosowali, mogą zawierać już tylko nazwę zgłoszonego pojazdu z jego numerem konkursowym.

Głosowanie odbywać się będzie tak jak w innych naszych plebiscytach: za pomocą kuponów z RTI, SMS-ami oraz kliknięciami „lubię to” pod zdjęciem auta na naszym fanpage na Facebooku. Bez zmian pozostaje również sposób naliczania punktów: 1 kupon wart jest 5 punktów, 1 SMS 3 punkty, a 1 lajk to 1 punkt. Ważna jest zasada, że suma punktów lajków nie może stanowić więcej niż 30 procent puli punktacyjnej (przy warunku, że głosy z SMS i/lub kuponów są obligatoryjne). Konkurs facebookowy jest jedynie dodatkową formą bonusową.

Konkurs SMS-owy prowadzimy poprzez niezależnego ogólnopolskiego operatora Cashbill. SMS-y są przyjmowane anonimowo. Organizatorzy nie rejestrują numerów telefonów. Indywidualne kody SMS wraz z numerem i kosztem dostępne są na Facebooku (+ indywidualny kod QR generujący SMS) oraz w tabeli towarzyszącej plebiscytowi.

Regulamin zabawy dostępny na rti24.pl oraz w redakcji Tygodnika.

Czekamy na zgłoszenia do środy 21 czerwca!

------------------------------------------------------------
UWAGA. Mamy już kandydatów!

SMS BOX:
(TABELA ZLICZA JEDYNIE ILOŚĆ WYSYŁANYCH SMS-ów. W NOTOWANIACH MNOŻYMY JĄ RAZY 3 PKT)


FACEBOOK
»zobacz kandydatów! Zagłosuj!

Załączone pliki:

Red.
#reklama
Jaka jest największa atrakcja turystyczna powiatu kamiennogórskiego?
#ankieta

Czytaj również

#reklama
Biblioteczny maj
Trwa Tydzień Bibliotek. Kamiennogórska Biblioteka Pedagogiczna przygotowała niespodzianki dla czytelników.
#RÓŻNE
0
Muzeum z dotacją
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pozytywnie rozpatrzyło odwołanie Muzeum Tkactwa.
#KULTURA
0
Skarby baroku
Obraz z Chełmska Śląskiego ozdobi niezwykłą wystawę.
#KULTURA
0
Szansa na wieżę
Gmina Kamienna Góra nie odłożyła do archiwum planów budowy wieży widokowej na Wielkiej Kopie w Raszowie. W urzędzie odbyło się spotkanie z polskimi partnerami projektu. Przedstawiciele samorządu spotkają się też jeszcze w maju z Czechami, z którymi wspólnie zawnioskują o inwestycję.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama