DO GÓRY
#reklama

Miss i Mister Bobo 2017 (PLEBISCYT)


     
    Udostępnij

Mijają 2 lata od naszej poprzedniej edycji popularnej zabawy Tygodnika. Przez ten czas na naszym terenie na świat przyszło kilkaset bobasów! Na prośbę naszych Czytelników dajemy im okazję wzięcia udziału w pierwszym konkursie urody i uroku osobistego w ich życiu. Z tym numerem oficjalnie ogłaszany nowy plebiscyt na najwspanialszego malucha w regionie! Do zabawy zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Na zgłoszenia – tylko osobiste w redakcji RTI – czekamy do 22 sierpnia.

Zapraszamy rodziców, dziadków, opiekunów do zgłaszania swoich pociech. Nasi Czytelnicy przez 8 tygodni głosować będą na najwspanialszego bobasa, zarówno dziewczynkę – Miss, jaki i chłopca – Mistera. W zabawie uczestniczyć mogą maluchy z powiatu kamiennogórskiego i gminy Czarny Bór. Zachęcamy do zgłaszania dzieci w wieku od 0,5 roku do 5 lat.
Aby zgłosić malucha, należy przynieść ze sobą jego aktualną fotografię (również na nośnikach elektronicznych) oraz podpisać osobiście zgodę na publikację wizerunku na łamach RTI i mediów społecznościowych Tygodnika. Arkusz do podpisu dostępny jest w redakcji przy ul. Żeromskiego oraz do pobrania na rti24.pl. Z podpisanymi blankietami zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Głosowanie odbywać się będzie przez osiem tygodni, do godz. 12.00 w środę 13 września. Punktowane będą głosy za pomocą kuponów z RTI, SMS-ów oraz kliknięciami „lubię to” pod zdjęciem na naszym fanpage na Facebooku. Bez zmian pozostaje również sposób naliczania punktów: 1 kupon wart jest 5 punktów, 1 SMS 3 punkty, a 1 lajk to 1 punkt. Ważna jest zasada, że suma punktów lajków nie może stanowić więcej niż 30 procent puli punktacyjnej (przy warunku, że głosy z SMS i/lub kuponów są obligatoryjne). Konkurs facebookowy jest jedynie dodatkową formą bonusową.
Konkurs SMS-owy prowadzimy poprzez niezależnego ogólnopolskiego operatora Cashbill. SMS-y są przyjmowane anonimowo. Organizatorzy nie rejestrują numerów telefonów. Indywidualne kody SMS wraz z numerem i kosztem dostępne są na Facebooku (+ indywidualny kod QR generujący SMS) oraz w tabeli towarzyszącej plebiscytowi.
Zwycięzcami plebiscytu zostanie dziewczynka i chłopiec, którzy zdobędą największą ilość punktów. Zdobywcy 2. i 3. miejsca otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki.
Zapraszamy!

SMS BOX:
(TABELA ZLICZA JEDYNIE ILOŚĆ WYSYŁANYCH SMS-ów. W NOTOWANIACH MNOŻYMY JĄ RAZY 3 PKT)


FACEBOOK
»GALERIA TUTAJ

Załączone pliki:

Red. / foto: zdjęcie ilustracyjne (freeimages.com)

Czytaj również

#reklama
Pieniądze z Unii na żłobki
Zarząd województwa przeznaczył ponad 27 mln zł na tworzenie i rozwijanie nowych miejsc opieki dla najmłodszych. To szansa dla rodziców, by mogli wrócić do pracy. Miejsca w tak utworzonych żłobkach i klubach malucha przez 2 lata będą bezpłatne.
#AKTUALNOŚCI
0
Maziakowska zmieniła klub
Bardzo udany ostatni sezon 2016/2017 w juniorkach Impelu Wrocław miała kamiennogórzanka Anna Maziakowska (na zdjęciu). Nasza siatkarka od nowego sezonu będzie grała wraz z inną zawodniczką z Kamiennej Góry – Aleksandrą Druciak w II-ligowym MKS-ie Świdnica.
#SPORT
0
Pozostało tylko 150 miejsc
Już niecałe 40 dni pozostał do 18. Toyota Półmaratonu Wałbrzych. W tej chwili organizatorom pozostało jedynie 150 numerów do pełnej puli – limitu 3000. Biegacze z naszego regionu mogą się jeszcze zapisać do biegu na 10,5 lub półmaratonu. Wszyscy, którzy dobiegną 20 sierpnia (niedziela) do mety wezmą udział w losowaniu toyoty aygo. Start nastąpi o godzinie 11:00.
#SPORT
0
Parkowanie wciąż na zakazie
Dobiegają końca prace na ul. Skłodowskiej w Kamiennej Górze. Wciąż jednak w wyznaczonych godzinach obowiązuje przy niej zakaz parkowania!
#AKTUALNOŚCI
3

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama