DO GÓRY
#reklama

Mikołajowi kibice


     
    Udostępnij

Jak co roku wielbiciele Górnika Wałbrzych organizują świąteczną akcję charytatywną „Biało-niebieski Mikołaj”.

– W Kamiennej Górze ruszamy ze zbiórką dla dzieciaków z domu dziecka i ubogich rodzin – mówi Kamil Szopa, koordynator akcji w naszym regionie. – Zbieramy chemię, proszki, płyny, pampersy, mydełka, pasty, szampony, oliwki, żywność długoterminowa, słodycze. Nie zbieramy ciuszków i zabawek.
Dary można przekazywać do 20 grudnia w wybranych punktach w mieście: Projekt Arado, restauracja Luz&Blues, sklep Setka, zoologiczny ARA. 22 grudnia wolontariusze przekażą paczki dzieciom z ośrodków w Wałbrzychu, a także rodzinom z powiatu kamiennogórskiego.
Red.

Czytaj również

#reklama
Nowy numer RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0
Lis w potrzasku
We wtorek 4 grudnia pod murem dawnego więzienia przy ulicy Zielonej w Kamiennej Górze mieszkańcy znaleźli uwięzioną w kłusowniczym potrzasku lisicę.
#AKTUALNOŚCI
1
Jarmark mikołajkowy
W niedzielę 9 grudnia w Krzeszowie odbędzie się I Jarmark Mikołajkowy. Atrakcją specjalną będzie rajd rowerowy „W poszukiwaniu świętego Mikołaja” po trasie nowo powstałej ścieżki rowerowej.
#RÓŻNE
0
Książka od serca
Do niedzieli (9 grudnia) trwa zbiórka książek i płyt CD oraz winylowych w ramach akcji charytatywnej „Książka od serca”. Dary można przynosić do Muzeum Tkactwa i Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Finał akcji rozpocznie się w piątek 14 grudnia.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama