DO GÓRY
#reklama

Masz serduszko? Jedź do Książa!


     
    Udostępnij

Zamek Książ w Wałbrzychu zaprasza w niedzielę wszystkich, który swoim datkiem zasłużą na serduszko WOŚP. Atrakcja przygotowała specjalną promocję.

Wałbrzych już 26. raz włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a wraz z nim Zamek Książ. 14 stycznia po okazaniu serduszka WOŚP w kasach zamkowych będzie można zakupić bilet na dzienne zwiedzanie zamku w tym dniu w cenie biletu ulgowego, a dla dzieci po okazaniu serduszka WOŚP obowiązuje wstęp wolny. Więcej informacji na stronie internetowej zamku: www.ksiaz.walbrzych.pl.


*******************
O imprezach WOŚP na terenie powiatu kamiennogórskiego oraz w Czarnym Borze i Gorcach piszemy na łamach najnowszego numeru RTI oraz na portalu:
»Zagra Orkiestra
Red.

Czytaj również

#reklama
Podróż do słonecznej Italii
Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu zaprasza na koncert symfoniczny.
#KULTURA
0
Sylwester na lodzie
Czworo przyjaciół zamówiło i opłaciło sobie zabawę sylwestrową w lokalu gastronomicznym Marzanna w Kamiennej Górze. W ostatni wieczór roku w holu restauracji dowiedzieli się, że... nie ma dla nich miejsca i muszą znaleźć sobie inny lokal. – Właściciel wiedział, że popełnił błąd, ale nie wykazał absolutnie żadnej inicjatywy, by nas ugościć – mówią nasi Czytelnicy. – Po godzinie 20.00 w sylwestra okazało się, że zostaliśmy na lodzie. Szef Marzanny bije się w pierś i zaprasza na darmowego sylwestra... za rok.
#AKTUALNOŚCI
12
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 2/2018 (891)?
#AKTUALNOŚCI
0
Znika wiekowa linia!
Likwidacja trasy kolejowej z Kamiennej Góry do Krzeszowa stała się faktem. Nasi czytelnicy alarmują nas, że w Krzeszowie z nowym rokiem z werwą ruszył demontaż infrastruktury.
#AKTUALNOŚCI
26

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama