DO GÓRY
#reklama

Mamo, odwagi! Załóż własny biznes w Kamiennej Górze (Ts)


     
    Udostępnij

Co najbardziej cenią pracujące mamy? Równowagę między życiem zawodowym i osobistym. Potwierdza to 40% aktywnych zawodowo kobiet, biorących udział w badaniu „Specjaliści na rynku pracy”* przygotowanego przez Pracuj.pl. Co więcej, dla 13% z nich brak takiej równowagi jest powodem dla którego poszukują nowej pracy. Dobrym pomysłem dla mam, które chcą rozwijać się zawodowo jest założenie własnego biznesu. Partnerów franczyzowych w Kamiennej Górze poszukuje ponad 20 firm!

  


Kobiety oczekują dobrych zarobków – i to właśnie zarobki są, jak wynika z badania Specjaliści na ryku pracy 2014, kluczowym czynnikiem zachęcającym je do poszukiwania czy zmiany pracy. Jak wynika z cytowanego badania aż 72% pracujących pań wskazuje na zarobki jako na decydujący przy wyborze nowego pracodawcy czynnik. Ale wskazują także na wiele innych aspektów które są dla nich istotne w pracy, należą do nich: elastyczny czas pracy – na który wskazało 18% badanych kobiet oraz dodatkowe benefity oferowane przez pracodawcę – ważne dla 17% respondentek oraz wspomniana wcześniej równowaga między pracą i życiem osobistym.


Jeśli nie interesuje Cię praca na etacie, możesz zastanowić się nad założeniem własnej firmy. Ma on wiele plusów – jednym z najczęściej podkreślanych jest większa elastyczność i niezależność.


W jakiej branży można założyć swój biznes w Kamiennej Górze?


 


- Właściciel lokalu gastronomicznego


Możesz założyć własną pizzerię lub smażalnię ryb. W obu przypadkach potrzebny jest tylko lokal użytkowy o powierzchni 50-70m kw. Co oferuje franczyzodawca, czyli właściciel marki, pod którą otworzysz swój lokal? Brak opłat wstępnych, licencyjnych czy marketingowych, pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu jak i podczas prowadzenia działalności, szkolenia dla franczyzobiorcy jak i personelu oraz zaopatrzenia lokalu w bardzo korzystnych cenach.


 


- Właściciel placówki edukacyjnej


Partnerów poszukuje ogólnopolska sieć profesjonalnych akademii korepetycyjnych. Specjalizuje się w kompletnym i profesjonalnym podwyższaniu ocen i wyników szkolnych uczniów uczęszczających do polskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych (liceum lub technikum). Właściciel marki poszukuje osób, które chcą łącząc pasję edukatorską i zacięcie przedsiębiorcze zostać dyrektorem i właścicielem swojego własnego centrum korepetycyjnego. Jest to szczególnie dobry pomysł na biznes dla nauczycieli (zarówno aktywnych jak i na emeryturze), pedagogów oraz osób, które lubią dzielić się swoją wiedzą.


 


- Właściciel biura podróży


To pomysł na biznes dla tych, którzy kochają podróże i chcą się dzielić swoją pasją z innymi. Właściciel marki gwarantuje niskie opłaty licencyjne, know-how, pomoc w wyborze lokalizacji biura i jego aranżacji, wsparcie marketingowe oraz szkoleniowe.


Wszystkie oferty pracy oraz pomysły na własny biznes franczyzowy dla mieszkańców Kamiennej Góry oraz okolic znajdziesz na stronie www.pracuj.pl


 


*Badanie Pracuj.pl „Specjaliści na rynku pracy”.
TS
{jcomments off}

#reklama
Co sądzisz o przyjeździe prezydenta Andrzeja Dudy do Kamiennej Góry?
#ankieta

Czytaj również

#reklama
Reklama
#STAŁE
12
Inauguracyjne zwycięstwo
Juniorzy kamiennogórskiej Olimpii na pierwszy ligowy mecz wybrali się we wtorek do zgorzeleckiej Nysy. Podopieczni Adama Blicharskiego pokonali gospodarzy 1:0 (1:0) po bramce Kumorka.
#SPORT
0
Victoria nie miała litości
Wiadomo, że pojedynki derbowe rządzą się własnymi prawami. W niedzielę piłkarze Victorii Czadrów wypunktowali 6:0 (1:0) na wyjeździe ekipę Pagazu Krzeszów w spotkaniu jeleniogórskiej klasy B.
#SPORT
2
Bracia w kadrze
Dwaj wychowankowie Olimpii Kamienna Góra – Tomasz Cukier i Szymon Cukier zostali powołani przez Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN na konsultacje szkoleniowe dla roczników U-2002 i U-2000.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama