DO GÓRY
#reklama

Liderzy Biznesu w RTI


     
    Udostępnij

Do wydania Tygodnika z 24 maja dołączamy kolejną edycję Liderów Biznesu, specjalnego dodatku poświęconego gospodarce. Jest to wydanie wyjątkowe. To dlatego, że w tym roku wiele znaczących w regionie firm obchodzi jubileusze.

20 lat kończą Sanikom i KSSEMP, 30 lat Pagaz, 55 lat Gambit, a 70 Dofama. Nie tylko o nich tam piszemy. Listę prezentowanych uzupełniają: Magbud, Joyson Safety Systems, ROKOM, PKS, DCR i Świat Lnu, Lubatex, kopalnia Ogorzelec, wałbrzyska Dentarama i kamiennogórskie wodociągi. Wszystkie mogą pochwalić się licznymi sukcesami, bo dobrze wykorzystały minione lata. Mimo świetnych wyników nie zwalniają tempa. W planach mają dalsze inwestycje i rozwój, co nas – mieszkańców regionu – powinno szczególnie cieszyć. Od ich dobrej przyszłości zależą bowiem losy pracowników i ich rodzin, a także w dużej mierze samorządów, naszych miast i gmin.
O tym, jaką drogę przeszły przez dziesięciolecia wspomniane firmy, przeczytają Państwo w naszym dodatku.
Red.

Czytaj również

#reklama
Symbol Ziemi Libereckiej
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd. Tym razem piechurzy będą na szlaku na Ještěd w Czechach, szczyt Grzbietu Jesztedzkiego.
#RÓŻNE
0
Rozśpiewana majówka
W najbliższą niedzielę, 27 maja, przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze odbędzie się kolejna Rozśpiewana Majówka.
#KULTURA
0
Przyjdź do karczmy
Stacja Terenowa Klubu Przyrodników w Uniemyślu zaprasza na Dzień Otwarty Domów Przysłupowych.
#KULTURA
0
Olimpia poszalała
Trampkarze kamiennogórskiej Olimpii zdobyli Jelenią Górę, wygrywając wysoko 8:1 (2:0) mecz ligowy z miejscowym Chojnikiem.
#SPORT
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama