DO GÓRY
#reklama

Kurtyna na upały


     
    Udostępnij

Nad naszym regionem przechodzi fala letnich opałów. Idealnym ratunkiem na czas kanikuły są kurtyny wodne. W centrum Kamiennej Góry są już dwa takie wynalazki.

Oprócz kurtyny, która kolejny rok stoi w rynku, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zamontowało też urządzenie w Parku Miejskim Bolka przy al. Wojska Polskiego.
Przypomnijmy, że dla naszego regionu obowiązuje ostrzeżenie 2. stopnia przed upałami. Wydał je Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Temperatura maksymalna w dzień może wynosić od 30°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 17°C do 20°C – czytamy w ostrzeżeniu opublikowanym przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu.
Red.

Czytaj również

#reklama
Areszt za narkotyki
Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze prowadzi śledztwo przeciwko A.B., podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz ich odpłatne udzielanie.
#AKTUALNOŚCI
0
Chełmsko dla Warszawy
Dziś (1 sierpnia) w rocznicę wybuchu powstania obędzie się wydarzenie poświęcone walce mieszkańców stolicy w 1944 roku.
#RÓŻNE
0
Sierpień w aglomeracji
Wakacje na półmetku, a przed nami jeszcze mnóstwo ciekawych wydarzeń! Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej przedstawiła 20 najważniejszych propozycji, które oferują samorządy partnerskie.
#KULTURA
2
Pozostało tylko niecałe 300 miejsc
Mamy ważną wiadomość dla miłośników biegania, ponieważ dzisiaj mija (31lipca) termin tańszego wpisowego do 19. Półmaratonu w Wałbrzychu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku krótszy dystans wygrał kamiennogórzanin Łukasz Kondratowicz (na pierwszym planie) z czasem 37:32. Najszybszy w półmaratonie był Biwot Wycliffe Kipkorir (1:06:54).
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama