DO GÓRY
#reklama

Książka od serca


     
    Udostępnij

Do niedzieli (9 grudnia) trwa zbiórka książek i płyt CD oraz winylowych w ramach akcji charytatywnej „Książka od serca”. Dary można przynosić do Muzeum Tkactwa i Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Finał akcji rozpocznie się w piątek 14 grudnia.

Podczas trzydniowego kiermaszu za symboliczną kwotę będzie można nabyć dzieła literackie i muzyczne. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. W programie finału również niespodzianki: koncert zespołu Henry no Hurry, występy artystów z liceum oraz słodki poczęstunek. Finałowa impreza i licytacja książek odbędzie się w budynku ZSO przy ul. Skłodowskiej. Początek o godz. 17.00. Natomiast kiermasz będzie trwał do 16 grudnia w pasażu handlowym Kaufland.
RT

Czytaj również

#reklama
Mikołajkowo w Choppers Garage
Już w najbliższą sobotę (8 grudnia) w lubawskim klubie motocyklowym odbędzie się mikołajkowa impreza połączona ze zbiórką pieluch dla dzieci z wałbrzyskich domów dziecka. Z tej okazji na klubowej scenie zagrają dwie, dobrze znane publiczności kapele – Reaktywacja i Rock Tube. Start imprezy od 21:00. Wstęp wolny.
#AKTUALNOŚCI
0
Wiceburmistrz powołany
W poniedziałek 3 grudnia burmistrz Janusz Chodasewicz powołał na swego zastępcę Adama Blicharskiego.
#AKTUALNOŚCI
1
Ukrywali się i wpadl
Kryminalni z komendy w Kamiennej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani listami gończymi.
#AKTUALNOŚCI
0
Nibylandia w teatrze
W najbliższą niedzielę, 9 grudnia o godz. 12.30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na spektakl PIOTRUŚ PAN w reżyserii Karoliny Maciejaszek, opowiadający o chłopcu, który postanowił nigdy nie dorastać.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama