DO GÓRY

Konkurs i akcja (galeria)


     
    Udostępnij

Kamiennogórski urząd miasta wspólnie ze strażakami zaprosił mieszkańców po raz drugi do udziału w konkursie „Czujka ratuje życie”. Uczestnicy mogą wygrać urządzenia do wykrywania czadu. W poniedziałek 4 grudnia mundurowi wspólnie z urzędnikami rozdawali w okolicach placu Grunwaldzkiego ankiety i broszury dotyczące akcji.

Organizatorem konkursu jest miejskie Biuro Zarządzania Kryzysowego i Informacji Niejawnych i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze. Aby zdobyć urządzenie do wykrywania zabójczego tlenku węgla, trzeba wypełnić papierową lub elektroniczną ankietę i dostarczyć ją do urzędu. Konkurs trwa do 15 grudnia. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby zameldowane na terenie miasta Kamiennej Góry oraz posiadające pełną zdolność do czynności prawnych (bądź uzyskają zgodę opiekuna prawnego). Regulamin konkursu jest udostępniony w internecie na stronie urzędu miasta: www.kamiennagora.pl.
RG

Czytaj również

#reklama
Superszybkie u nas?
Polski i czeski rząd przymierza się do budowy kolei dużej prędkości na naszym terenie!
#AKTUALNOŚCI
2
Będzie galeria
Ciekawe kulturalne wieści od naszych sąsiadów. W budynku dawnego kościoła ewangelickiego w Bolkowie powstaje Galeria Historyczno-Artystyczna „Ars et historia”.
#RÓŻNE
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – grudzień 2017
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Kino za Rogiem w Kowarach - grudzień 2017 r.
Zapraszamy do miesięcznego repertuaru kina w Kowarach. Seanse dla dzieci i dorosłych.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama