DO GÓRY

Koncert w kościele


     
    Udostępnij

Już 10 listopada w kościele Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbędzie się koncert pieśni patriotycznych pod hasłem Historia – Pamięć – Tożsamość pod patronatem wiceminister Marzeny Machałek.

Wystąpią: Chór Oktoich Prawosławnego Ordynariatu Wojska Polskiego Garnizonu Wrocław, Chór Gaudium Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Chór Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, a także soliści: Grzegorz Cebulski, Aleksandra Urbanek i Stanisław Śliwiński (fortepian). Zespołem dyrygować będzie Alan Urbanek. Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny.
Red.

Czytaj również

#reklama
Goethe i czytanie
Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza!
#KULTURA
0
Polak Mały
Z okazji 100-lecia Niepodległości Polski Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza najmłodszych do wzięcia udziału w zajęciach plastycznych.
#KULTURA
0
Nauczyciele bez wypłat
Wynagrodzenia mieli dostać do 1 listopada. Dziś już 8., a na kontach nauczycieli szkół miejskich wciąż pusto. – Dowiedzieliśmy się, że pieniędzy nie ma, że tylko pracownicy SP nr 1 dostaną jakieś częściowe wypłaty i to w kolejności alfabetycznej – mówi jeden z nauczycieli z Kamiennej Góry. – Dla reszty nie ma. Podobnych problemów nie mają szkoły prowadzone przez powiat czy inne gminy.
#AKTUALNOŚCI
7
Nowy numer RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama