DO GÓRY
#reklama

Kiermasz w Pisarzowicach


     
    Udostępnij

Już dziś (5 kwietnia) w Pisarzowicach odbędzie się wielkanocny kiermasz.

Do sali CB-K zapraszają uczniowie miejscowej szkoły oraz druhowie z OSP. W programie: stoiska wielkanocne, rękodzieło oraz bogaty program artystyczny.
Specjalnie na kiermasz członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Pisarzowic piekli baranki. Będzie je można kupić za 10 zł.
Początek o godz. 15.00.
Red.

Czytaj również

#reklama
Przyjezdni wykorzystali szansę
W ostatnią niedzielę piłkarze Czarnych Przedwojów (na zdjęciu) i KS-u Łomnica spotkali się w pojedynku jeleniogórskiej klasy A. Przyjezdni wygrali łatwo 3:0 (1:0). Na dodatek stracili kontuzjowanego Dregana. Na dodatek czerwoną kartkę ujrzał Woś.
#SPORT
0
Giełda osobliwości (galeria)
Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyła się II Szkolna Giełda Kolekcjonerska. Do grona zbieraczy dołączyło 10 nowych kolekcjonerów: Marysia Borko, Julia Zaucha, Gabrysia Grabowska, Madzia Borchardt, Natalka Nowakowska, Julia Wojtaszek, Dawid Klimczak (na zdjęciu), Szymon Czarnecki, Patryk Hotloś i Kamil Bagniuk.
#AKTUALNOŚCI
0
Zawilce pod Kreppelhof (galeria)
Coraz więcej oznak wiosny.
#RÓŻNE
0
Jest wykonawca CK!
Na tę chwilę czekało w zniecierpliwieniu wielu. We wtorek 4 kwietnia urząd miasta w Kamiennej Górze opublikował rozstrzygnięcie przetargu na przebudowę Centrum Kultury. Inwestycja będzie kosztowała ponad 10 milionów złotych.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama