DO GÓRY
#reklama

Kasa na Dzikowiec


     
    Udostępnij

Boguszów-Gorce otrzymał dofinansowanie na realizację projektu dotyczącego wykorzystania i udostępnienia zasobów przyrodniczych masywu Dzikowca i Lesistej Wielkiej

Przedsięwzięcie to samorząd realizuje z partnerami, a konkretnie z Nadleśnictwami Wałbrzych i Kamienna Góra. Dotacja została przyznana ze środków Aglomeracji Wałbrzyskiej w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Całkowita wartość projektu to ponad 2 mln złotych, z czego kwota dofinansowania wyniesie prawie 1,7 mln złotych.
W ramach przedsięwzięcia planowane jest stworzenie 5 ścieżek przyrodniczo-edukacyjnych z tablicami informacyjnymi, budowa trzech wiat drewnianych i 2 platform widokowych, remont istniejącego budynku bacówki, a także przebudowa parkingu.
RG

Czytaj również

#reklama
Ruszył trzeci sezon
Krzeszów będzie w telewizji.
#RÓŻNE
0
Festiwal organowy
Świdnica i Wałbrzych zapraszają na cykl koncertów organowych odbywających się w lipcu w miejscowościach Dolnego Śląska, w których znajdują się organy firmy Schlag & Söhne.
#KULTURA
0
Olimpia rozpoczęła treningi
Sezon urlopowy i wakacyjny jest w toku, a piłkarze kamiennogórskiej Olimpii rozpoczęli przygotowania do nowej rundy. Beniaminek dolnośląskiej IV ligi po raz pierwszy spotkał się 10 lipca (poniedziałek) na lekkim rozruchu.
#SPORT
1
Krzeszów w Wiedniu
Królewski skarb benedyktynek na wystawie w wiedeńskim Belwederze.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama