DO GÓRY

Kamienna Góra za Szczawnem


     
    Udostępnij

Zakończył się plebiscyt Radia Wrocław na najładniejsze dolnośląskie iluminacje świąteczne. W czołówce znalazły się małe miasta z południa regionu. W zestawieniu TOP5 tym razem dolnośląska rozgłośnia zaproponowała wybór najciekawszych świątecznych ozdób.

Konkurs zakończył się w ubiegły weekend po dwóch tygodniach głosowania. Choć w wielu miastach iluminacje już zostały rozebrane i poczekamy na ich powrót do grudnia, warto zaznaczyć, że to właśnie my zostaliśmy wyróżnieni. Głosami internautów wygrało Szczawno-Zdrój. Uzdrowisko pod Wałbrzychem wyprzedziło o ponad 100 kliknięć Kamienną Górę. Za nami zameldowała się Legnica, ze słynnymi od lat ozdobami. Dalej znalazł się Karpacz, a na ostatnim miejscu, co ciekawe, bogato udekorowany Wrocław.
Red.

Czytaj również

#reklama
Nocna Szychta
Ciekawe wydarzenie zawita w Starej Kopalni w Wałbrzychu.
#KULTURA
0
Opowieść o miniaturowej dziewczynce
W niedzielę 21 stycznia na scenie wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora zobaczymy spektakl „Calineczka” wg baśni H. Ch. Andersena w reżyserii Konrada Dworakowskiego.
#KULTURA
0
Czekają na wieżę
Pod koniec lutego ma się rozstrzygnąć, czy samorządom Kamiennej Góry, Marciszowa i nadleśnictwu, a także ich czeskim partnerom uda się pozyskać środki na budowę wieży widokowej na szczycie Wielkiej Kopy.
#AKTUALNOŚCI
0
Jesteś na zwolnieniu? ZUS cię skontroluje
- Kontroler ZUS zapuka do naszych drzwi, żeby zobaczyć, czy zgodnie ze wskazaniami lekarza leżymy w łóżku, a orzecznik zaprosi nas na badanie - wyjaśnia Iwona Kowalska rzecznik regionalny ZUS województwa dolnośląskiego. Niektórzy musieli w ubiegłym roku zwracać kwotę chorobowego! Najwyższa kwota, która na Dolnym Śląsku wróciła ZUS od jednej osoby to 30 034,24 zł za zakwestionowane 148 dni zwolnienia!
#RÓŻNE
0

Komentarze

M...
2018-01-17 15:50
BRAWO MY!!!!!

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama