DO GÓRY
#reklama

Jarmark mikołajkowy


     
    Udostępnij

W niedzielę 9 grudnia w Krzeszowie odbędzie się I Jarmark Mikołajkowy. Atrakcją specjalną będzie rajd rowerowy „W poszukiwaniu świętego Mikołaja” po trasie nowo powstałej ścieżki rowerowej.

Zakończy się on wjazdem Mikołaja na plac w asyście rowerzystów. Podczas jarmarku nie zabraknie niespodzianek dla całej rodziny, takich jak warsztaty piernikowe i wspólne rozświetlenie choinki. Na dzieci czeka zabawa z Mikołajem i prezenty oraz specjalny tort mikołajkowy. Oprócz kolorowych stoisk z artystycznymi dekoracyjnymi świątecznymi, będzie też gorąca czekolada oraz poncze i grzaniec dla dorosłych. O świąteczną atmosferę z kolędami i pastorałkami zadbają muzycy z Kowarskiej Orkiestry Rozrywkowej. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 na krzeszowskim parkingu.
rt

Czytaj również

#reklama
Książka od serca
Do niedzieli (9 grudnia) trwa zbiórka książek i płyt CD oraz winylowych w ramach akcji charytatywnej „Książka od serca”. Dary można przynosić do Muzeum Tkactwa i Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Finał akcji rozpocznie się w piątek 14 grudnia.
#RÓŻNE
0
Mikołajkowo w Choppers Garage
Już w najbliższą sobotę (8 grudnia) w lubawskim klubie motocyklowym odbędzie się mikołajkowa impreza połączona ze zbiórką pieluch dla dzieci z wałbrzyskich domów dziecka. Z tej okazji na klubowej scenie zagrają dwie, dobrze znane publiczności kapele – Reaktywacja i Rock Tube. Start imprezy od 21:00. Wstęp wolny.
#AKTUALNOŚCI
0
Wiceburmistrz powołany
W poniedziałek 3 grudnia burmistrz Janusz Chodasewicz powołał na swego zastępcę Adama Blicharskiego.
#AKTUALNOŚCI
1
Ukrywali się i wpadl
Kryminalni z komendy w Kamiennej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani listami gończymi.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama