DO GÓRY
#reklama

Jaki jest sposób na powstrzymanie szerzącej się agresji wśród młodych ludzi? (#sonda)


     
    Udostępnij

Młodzi bandyci dali znów o sobie znać. W Kamiennej Górze napadli kilka razy. Nastoletni przestępcy nie zawahali się z nożem w ręku atakować starszych od siebie mężczyzn, bić ich i kraść im telefony i pieniądze.

Tym, którzy próbowali stawiać opór, grozili śmiercią. Co zrobić, by powstrzymać falę agresji wśród młodych ludzi? Postawić na surowe wychowanie i zaostrzyć kary? Czy uważają Państwo, że ten problem da się jeszcze rozwiązać? Pytamy o to w najnowszej sondzie portalu rti24.pl (żółty box na panelu głównym). Na głosy czekamy do środy 12 kwietnia.
Wyniki opublikujemy w kolejnym numerze RTI.

-------------------
W poprzedniej sondzie pytaliśmy, czy szczepicie swoje dzieci. Zdecydowana większość odpowiedziała, że tak. Wyniki poniżej.

Czy szczepisz swoje dzieci?
Tak, bo zależy mi na tym, by dzieci nie chorowały 54%
Tak, bo w przeciwnym razie wrócą niebezpieczne choroby 32%
Nie, nie ulegam presji lobby farmaceutycznego 8%
Inne (skomentuj) 4%
Nie, bo szczepionki mogą zaszkodzić zdrowiu dziecka 3%
Red. /foto: wolne media (freeimages.com)

Czytaj również

#reklama
Uwaga: W sobotę utrudnienia w ruchu
W sobotę w Kamiennej Górze odbędzie się impreza biegowa „Zdobywca Góry Parkowej”. Na kilku ulicach wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu.
#AKTUALNOŚCI
0
Moje miasto dziś (galeria)
Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze zaprosił uczniów kamiennogórskich placówek do udziału w konkursie plastycznym. Odpowiedź była świetna. Młodzi twórcy przekazali 180 prac! Ich wystawa odbyła się w Muzeum Tkactwa.
#AKTUALNOŚCI
0
Pasja w muzyce
Wielkanoc i okres Wielkiego Postu to czas szczególny również dla muzyki. Powstało wiele utworów, które nawiązują do tematyki zbliżających się świąt. W wielu miejscach będzie można wysłuchać słynnych muzycznych opracowań tematyki pasyjnej.
#KULTURA
0
Droga krzyżowa w DPS
W piątek 7 kwietnia w Szarocinie odbędzie się wyjątkowa droga krzyżowa. Wezmą w niej udział mieszkańcy wsi, młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Kamiennej Górze oraz niepełnosprawni z miejscowego Domu Pomocy Społecznej.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama