DO GÓRY
#reklama

Iluminacje w TOP5


     
    Udostępnij

Kamienna Góra znów w plebiscycie Radia Wrocław. Tym razem czytelnicy portalu internetowego dolnośląskiej rozgłośni wybierają miasto najlepiej udekorowane na święta.

W zakwalifikowanej piątce znalazła się Kamienna Góra, która od kilku lat cieszy nie tylko choinką, ale i wozem z reniferem oraz iluminacjami przy ratuszu, rondzie, krzyżówkach i parkingu. Dodatkowo w tym roku pojawił się też świecący renifer na skwerze przy dawnej remizie. Kamienna Góra konkuruje z takimi gigantami iluminacji, jak Wrocław czy Legnica. W plebiscycie wytypowane też zostały dwa inne mniejsze miasta z południa województwa: Karpacz i Szczawno-Zdrój. Zabawa zaczęła się 1 stycznia i potrwa do 13 tego miesiąca. Głosować można na portalu www.radiowroclaw.pl.
Red.

Czytaj również

#reklama
Odzyskali passata
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze odzyskali 29 grudnia skradziony kilka dni wcześniej samochód.
#AKTUALNOŚCI
0
Rok pełen inwestycji
Gmina Czarny Bór przeznaczy ponad 20 milionów złotych na rozwój w 2018 roku.
#AKTUALNOŚCI
0
Uczczą kapitana
We wtorek 2 stycznia w rocznicę śmierci kapitana Józefa Sierocińskiego przy jego grobie na cmentarzu w Kamiennej Górze odbędzie się warta honorowa.
#RÓŻNE
0
Groził nożem, zabrał kasę
Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który jest podejrzany o rozbój. Zaatakował i okradł 39-latka w jego mieszkaniu.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama