DO GÓRY
#reklama

II Dolnośląski Festiwal Kultury Żydowskiej w Wałbrzychu


     
    Udostępnij

W najbliższą sobotę (29 września) w godz. 12.00-18.00 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na II Dolnośląski Festiwal Kultury Żydowskiej. Organizatorem jest Stowarzyszenie Żydowskie Cukunft.

W tym roku moc atrakcji dla dzieci i dorosłych – wykłady, warsztaty kulinarne, spotkania z artystami i aktywistami społecznymi, warsztaty toreb ekologicznych z motywami żydowskimi, warsztaty piękna i urody na bazie izraelskich kosmetyków z Morza Martwego oraz wiele innych. Na patio Teatru będzie na Państwa czekała nie tylko wystawa, ale też minipoczęstunek kuchni żydowskiej.
Wstęp wolny.
Red.

Czytaj również

#reklama
Bieg w Wałbrzychu
Kazimierz Staszewski organizuje już po raz 38. Osiedlowy Bieg Podzamcze w Wałbrzychu. To najstarsza cykliczna impreza biegowa w górniczym mieście.
#SPORT
0
Turniej deblowy
W sobotę (29 września) na kortach w Lubawce odbędzie się już 8. edycja turnieju deblowego im. Stanisława Wałendzisa. Organizatorzy zapraszają miłośników tenisa ziemnego i zawodników na wspólne granie.
#SPORT
0
Contender Fight Night
Kamiennogórski klub Contender organizuje w najbliższą sobotę (29 września) od godziny 18:00 - I Galę MMA – Contender Fight Night w sali sportowej ZSZiO przy ul. Traugutta. To powinien być prawdziwy sportowy hit.
#SPORT
1
Kto na wójtów? Kto na burmistrzów?
Znamy już oficjalną listę kandydatów na szefów samorządów w regionie! Na kogo zagłosujemy 21 października? Kamienna Góra (miasto i gmina), Lubawka, Marciszów i Czarny Bór.
#AKTUALNOŚCI
6

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama