DO GÓRY
#reklama

Hiszpania i przyroda


     
    Udostępnij

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu zaprasza na Dni Otwarte.W piątek 19 kwietnia uczelnia organizuje Dzień Hiszpański i Wieczór z Przyrodą.

Dzień Hiszpański na Instytucie Humanistycznym (ul. Piotra Skargi 14 a) o godz. 10.00 - 15.00. W programie hiszpańskie pyszności, konkursy i dużo dobrej zabawy.
Natomiast o godz. 16.00-21.00 na Zamkowej 4 - Wieczór z Przyrodą. W programie: Globalne ocieplenie – fakt czy komercyjny mit?, Na tropie zjawisk atmosferycznych – czyli eksperymenty pogodowe na wesoło, Biotechnologia w kuchni – czyli jak wyizolować DNA z owoców i warzyw, Barwniki fotosyntetyczne, Co w trawie piszczy, czyli kleszcze pod lupą?, Wariacje chemiczne,     Piękno i tajemnicze życie roślin pod mikroskopem, Przyroda nocy i dnia na Spitsbergenie, Barwy przyrody w sztuce makijażu, Możliwości wykorzystania odpadów biodegradowalnych do produkcji biogazu w biogazowniach rolniczych, Porosty – organizmy do zadań specjalnych, Dowiedz się czym oddychasz.
Rezerwacja na http://wieczorzprzyroda.tk.wsp.

Czytaj również

#reklama
Reklama
#STAŁE
12
Tuzin bramek (galeria)
Punktualnie w samo południe na boisku w Czadrowie spotkali się piłkarze miejscowej Victorii i Nysy Wolbromek. Garstka kibiców zobaczyła aż dwanaście bramek. Wynik 6:6 (3:2) nie krzywdzi żadnej z drużyn.
#SPORT
8
Wczesne Wspomaganie Rozwoju
Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji – Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej  w Kamiennej Górze zaprasza na spotkanie ,,Grupy Wsparcia Rodziców dzieci objętych WWR”.
#AKTUALNOŚCI
0
Wieczór z poezją
"Brzegiem nieba, brzegiem piekła", to tytuł tomiku poezji kamiennogórzanki Haliny Małeckiej. Wczoraj (sobota, 6 kwietnia) w Kawiarni i Galerii "Lotos" odbył się wieczór autorski poetki.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama