DO GÓRY
#reklama

Gdzie do lekarza od 1 października?


     
    Udostępnij

NFZ informuje o aktualizacji listy punktów nocnej i świątecznej pomocy medycznej. Mieszkańców naszego regionu na szczęście nie spotkają niepokojące rewolucje.

Od nadchodzącej niedzieli (1 października) obowiązują nowe umowy na świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Czyli takiej, która jest udzielana od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy. W razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia pacjent może udać się po pomoc do dowolnego punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, niezależnie od tego, gdzie mieszka – zaznacza w swoim komunikacie Narodowy Fundusz Zdrowia. Na liście 34 placówek, które będą realizować wspomniane świadczenie na Dolnym Śląsku znalazły się oba kamiennogórskie szpitale: Powiatowe Centrum Zdrowia i Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji. Nie zabrakło też Powiatowego Centrum Zdrowia w Kowarach, Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze czy Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu.
Red. / foto: PCZ w Kamiennej Górze (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Weteranki edukacji (galeria)
Władze powiatu podziękowały emerytowanym nauczycielkom szkół średnich z Kamiennej Góry.
#AKTUALNOŚCI
1
Zawody w Podkówce
W agroturystyce „Podkówka” w Świdniku 30 września odbędzie się III eliminacja Dolnośląskiej Amatorskiej Ligi Zaprzęgowej 2017.
#RÓŻNE
0
Niedziela w Teatrze Lalek
W najbliższą niedzielę, 1 października, o godzinie 12:30 na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakl w reżyserii Karoliny Maciejaszek pt. „Piotruś Pan” na podstawie znanej powieści J. M. Barrie`go. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku 6+.
#KULTURA
0
Weekend w Szaniawskim
Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama