DO GÓRY
#reklama

Dzień Sportu na Orliku


     
    Udostępnij

Kamiennogórski urząd zaprasza nad zalew na I edycję wydarzenia Dzień Sportu na Orliku.

Po raz pierwszy w historii ponad 100 000 osób na 380 Orlikach w całej Polsce weźmie udział w wydarzeniu sportowo-rekreacyjnym, które rozpocznie się w sobotę 9 września punktualnie o godz. 11:00.
– Debiutujący w tym roku „Dzień Sportu na Orliku” to impreza rodzinna, mająca na celu integrację międzypokoleniową – mówi Marcin Ryłko, rzecznik UM w Kamiennej Górze.
Organizatorami tego bezprecedensowego w skali kraju wydarzenia będą animatorzy, realizujący program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Lokalny Animator Sportu 2017”.
Wsp.

Czytaj również

#reklama
Dwa weekendy z dziedzictwem
Między innymi w: Ciechanowicach, Bolkowie, Bukowcu, Kowarach, Strudze, Wałbrzychu czy Świdnicy będzie można skorzystać z atrakcji w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. W tym roku akcja obejmuje czasowo dwa weekendy: 9-10 oraz 16-17 września.
#RÓŻNE
0
Scena czeka!
Centrum Kultury poszukuje dzieci, które marzą o karierze aktorskiej.
#KULTURA
1
Rajd zamiast lekcji
W Lubawce we wtorek 5 września uczniowie nie mieli lekcji. Zamiast do klas poszli na integracyjny rajd wokół miasta. Jak się okazało, urzędnicy nie zdołali na czas uzyskać od nadzoru budowlanego zezwolenia na użytkowanie nowej części budynku szkoły. W obiekcie nie można było rozpocząć nauki, więc trzeba było improwizować z rajdem. – Ale o tym, że taki będzie, mało kto wiedział, bo na Librusie informacja pojawiła się wieczorem 4 września – mówi matka III-klasisty z Lubawki. – Dzień wcześniej po apelu na rozpoczęcie roku dzieci dostały przecież plan lekcji na wtorek.
#AKTUALNOŚCI
0
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama