DO GÓRY
#reklama

Dzień Dziecka w Marciszowie (galeria)


     
    Udostępnij

Najmłodsi mieszkańcy centralnej wsi gminy Marciszów bawili się w niedzielę podczas festynu z okazji ich dnia.

W niedzielę (10 czerwca) swoje święto obchodziły maluchy z Marciszowa. Wśród atrakcji wydarzenia, które obyło się przy domu kultury, było miasteczko dmuchańców, kule wodne, trampoliny. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie marciszowskiej szkoły.
Była to już kolejna tegoroczna impreza z okazji Dnia Dziecka na terenie gminy. Wcześniej wspaniałą zabawę zafundowały swoim najmłodszym mieszkańcom rady sołeckie Ciechanowic i Wieściszowic.
Red.

Czytaj również

#reklama
Łomnickie Święto Lnu (galeria)
Pałac w Łomnicy pod Jelenią Górą zaprosił na Łomnickie Święto Lnu.
#KULTURA
0
Niepowtarzalny koncert
W sobotę pół tysiąca osób wysłuchało niezwykłego koncertu. W barokowych wnętrzach krzeszowskiej bazyliki, zabytku z listy Pomników Historii, wystąpił zespół Śląsk. Koncert artystów odbył się w ramach kontynuacji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
#AKTUALNOŚCI
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
W jeleniogórskiej klasie B, grupie I już wszystko było wiadome 2 tygodnie temu. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczyli zawodnicy Pub Gola Jelenia Góra.
#SPORT
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
Dzisiaj czeka piłkarzy i kibiców ostatnia kolejka spotkań w jeleniogórskiej klasie A. Z naszych drużyn na własnych boiskach zagrają zawodnicy w Chełmsku Śląskim i Łomnicy. Wyjazdy czekają natomiast – Czarnych Przedwojów, Kwarc Pisarzowice i Amfibolit Leszczyniec.
#SPORT
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama