DO GÓRY
#reklama

Dyżury radnych - lipiec 2017 r.


     
    Udostępnij

Radni czekają na mieszkańców.

Rada Miasta Kamienna Góra:
dyżury zawieszone na czas wakacji
Radni przyjmują podczas posiedzeń komisji stałych rady (harmonogram dyżurów na BIP UM)

Przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Różański przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godz. 14.00-16.00.

Rada Gminy Wiejska Kamienna Góra:
Przewodniczący Rady Gminy Piotr Pawlik przyjmuje interesantów w każdy piątek w godzinach 7:30 - 12.00, II piętro, pokój nr 301.

Rada Gminy Marciszów:
Przewodnicząca Rady Gminy w Marciszowie Jadwiga Adamczyk przyjmuje mieszkańców Gminy w sprawie skarg i wniosków w poniedziałki w godzinach 15:00-16:00 (tel: (075) 74 10 208 wew. 36)

Rada Gminy Czarny Bór:
Przewodnicząca Rady Gminy Czarny Bór Sylwestra Wawrzyniak przyjmuje skargi i wnioski mieszkańców gminy w każdy wtorek w godz. 14.30- 16.30.

Rada Miasta Lubawka:
Przewodnicząca rady Wanda Zabiegło przyjmuje w każdy wtorek między 14.00-15.00.

Rada Miasta Kowary:
04.07.17: Krzysztof Gorczyca, Paweł Ciszewski
11.07.17: Krystyna Konieczna, Henryk Płoński
18.07.17: Sławomir Jakóbowski, Artur Wrona
25.07.17: Paweł Pituch

Dyżury radnych Rady Miejskiej w Kowarach odbywają się we wtorki w godzinach od 16.00-17.00 w pokoju nr 9 Urzędu Miejskiego.
Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Machnica lub jego zastępca przyjmują w ramach skarg i wniosków w każdą środę w godz. 16.30 - 17.30 w Urzędzie Miejskim w Kowarach w pokoju nr 9.

Rada Powiatu Kamiennogórskiego:
Dyżury przewodniczącej rady Bożeny Ziemiańskiej: poniedziałek od 14.30-16.30.
wsp. BIP/ foto: Archiwum RTI

Czytaj również

#reklama
Z Karpacza na przełęcz
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd pieszy. Wyprawa z cyklu „Poznajemy Góry” tym razem zagości w Karkonoszach.
#RÓŻNE
0
Rusza remont ul. Skłodowskiej
Już 5 lipca rozpoczną się prace związane z naprawą nawierzchni drogi ul. M. Skłodowskiej–Curie w Kamiennej Górze. Wraz z rozpoczęciem prac zostanie wdrożony projekt tymczasowej zmiany organizacji ruchu. – Informujemy kierowców, że w czasie robót droga będzie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego w godzinach wskazanych na oznakowaniu – mówi Marcin Ryłko z ratusza. Początkowo planowany termin zamknięcia drogi rozpoczynać się miał 4 lipca. Z przyczyn zależnych od wykonawcy data została jednak przesunięta na środę 5 lipca. Droga ma być zamknięta kilka dni. Najprawdopodobniej do weekendu. – Zwracamy się więc o całkowite usunięcie zaparkowanych pojazdów z drogi do czasu przywrócenia docelowej organizacji ruchu – mówi rzecznik magistratu. – Kierowców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Poniżej schemat tymczasowego oznakowania dla ul. M. Skłodowskiej – Curie.
#AKTUALNOŚCI
0
Łauma, czyli czarownica
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza na ostatnie spotkanie z teatrem przed wakacyjną przerwą.
#KULTURA
0
Centrum się zmienia (galeria)
Trwają prace przy elewacji kamiennogórskiego CK. Mieszkańcy już mogą oglądać efekty działania urządzenia wyspecjalizowanego w suchym i nieinwazyjnym czyszczeniu budowli.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama