DO GÓRY
#reklama

Droga krzyżowa w DPS


     
    Udostępnij

W piątek 7 kwietnia w Szarocinie odbędzie się wyjątkowa droga krzyżowa. Wezmą w niej udział mieszkańcy wsi, młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Kamiennej Górze oraz niepełnosprawni z miejscowego Domu Pomocy Społecznej.

Projekt oparty jest na idei tolerancji i wrażliwości międzyludzkiej, a także wspierania osób niepełnosprawnych. Myślą przewodnią jest zwrot „miłosierne oczy”, czyli spojrzenie na innych oczami miłosiernego Boga. Wiernych poprowadzi ksiądz z Szarocina (parafia w Leszczyńcu). Całość odbędzie się na terenie DPS. Początek o godzinie 11.00.
RG/ foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Kolorowa Wielkanoc na rynku
Impreza prezentująca tradycje i obrzędy związane ze świętami Wielkiej Nocy odbędzie się w sobotę 8 kwietnia na kamiennogórskim rynku i w Muzeum Tkactwa.
#AKTUALNOŚCI
0
Worek kruszcu
W niedzielę, 2 kwietnia liczna grupa zawodników Contendera Kamienna Góra (na zdjęciu) wzięła udział w 128. AlMMA – Amatorskiej Lidze MMA – Pucharze Dolnego Śląska. Nasi siłacze wywalczyli 9 medali.
#SPORT
0
O!PLA w Kinie za Rogiem
Krzeszowskie Kino za Rogiem zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na festiwal, który rozpoczyna się już w czwartek 6 kwietnia!
#KULTURA
0
Czas Bohaterów – Rajd Arado 2017
Do Kamiennej Góry i Lubawki zawita po raz kolejny Rajd Arado. Tym razem militarna majówka ma tytuł „Czas Bohaterów”. Impreza swoim zasięgiem obejmie cały region. Atrakcje przewidziane są też w Bolkowie, Karpaczu, Kowarach i Jeleniej Górze.
#AKTUALNOŚCI
4

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama