DO GÓRY
#reklama

Drezyną po Górach Sowich


     
    Udostępnij

W nadchodzący weekend odbędzie się 15. edycja zawodów drezynowych w Jugowicach koło Walimia.

W Jugowicach już 22 i 23 lipca odbędzie się dwudniowa kolejowa impreza. Centralnym wydarzeniem będą zawody. Już po raz trzeci uczestnicy pojadą na dwóch odcinkach.
Na nieczynnej stacji PKP będzie można zobaczyć kilka rodzajów drezyn lekkich, a nawet się nimi przejechać. Organizatorzy zapraszają na przejażdżki po jednej z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych linii w Polsce. Będą też atrakcje dodatkowe, w tym koncerty i gastronomia.
Więcej informacji na plakacie oraz na stronie facebook.com/SowiogorskieBractwoKolejowe.
Red.

Czytaj również

#reklama
BACH, bach, aCH!
Festiwal Bachowski zawita w Kamiennej Górze. W Sali Witrażowej zagra skrzypek Robert Bachara, artysta rezydent Festiwalu Bachowskiego 2016.
#KULTURA
0
Organy i nie tylko
Towarzystwo Miłośników Bolkowa zaprasza na pierwszy z letnich koncertów.
#KULTURA
0
Powstanie skatepark
Kamienna Góra otrzymała 150 tys. dotacji na budowę skateparku przy ul. Szpitalnej. Promesę na taką kwotę odebrał w poniedziałek 17 lipca w urzędzie marszałkowskim burmistrz Krzysztof Świątek.
#AKTUALNOŚCI
8
W świecie dźwięków
Młodzi sprawdzą, jak brzmi nasze miasto. Najbliższe tygodnie uczestnicy Foniatryka spędzą na zabawie dźwiękiem. Projekt rozpoczął się w poniedziałek 17 lipca. Oprócz ciekawych i niecodziennych warsztatów będą też atrakcje dla mieszkańców. Wśród nich już w nadchodzącą sobotę 22 lipca koncert w Sali Witrażowej.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama