DO GÓRY
#reklama

Dom strachu


     
    Udostępnij

Podziemna trasa turystyczna Arado już po raz czwarty zaprasza na halloweenową odsłonę strasznego zwiedzania. Kamiennogórska atrakcja zamieni się w plan horrorowych wydarzeń.

– Czy jesteś na tyle odważny, by zmierzyć się sam na sam z tajemnicą, którą kryje Sektor 161B? Przyjdź i stań twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami – zachęca Jacek Trybuła z projektu Arado.
Niecodzienne wydarzenie odbędzie się 31 października, czyli w wigilię Wszystkich Świętych. W krajach anglosaskich ten wieczór obchodzony jest hucznie jako czas aktywności wszelkich koszmarów i potworów. Oczywiście strasznych, ale też traktowanych groteskowo. Halloween jest drugim po Bożym Narodzeniu najpopularniejszym świętem w wielu krajach zachodnich. IV edycja wydarzenia w Arado to okazja, by sprawdzić, jak u nas działa ten zwyczaj.
Otwarcie bram Sektora odbędzie się o 20.00. Zabawa potrwa do około 24.00.
– Wejścia odbywać się będą co 5 minut w kilkuosobowych grupach – mówi Jacek Trybuła. – Trasa będzie trwała około 15-20 minut.
Cena wstępu to 20 zł. Nie obowiązuje rezerwacja biletów, kupno możliwe jedynie w dniu wydarzenia. Uwaga: zwiedzanie tylko dla osób po ukończonym 16. roku życia, w innym przypadku konieczna jest obecność opiekuna.
RG

Czytaj również

#reklama
Pośpimy dłużej
Przypominamy, że w ten weekend zmieniamy czas z letniego na zimowy. Oznacza to, że w nocy z soboty na niedzielę (z 28 na 29 października) przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu, czyli z 3.00 na 2.00.
#AKTUALNOŚCI
0
Siejka dał zwycięstwo
W ostatnią niedzielę beniaminek jeleniogórskiej klasy A – Kwarc Pisarzowice wybrał się na potyczkę ligową do Wlenia. Do przerwy był remis po dwóch rzutach karnych. Podopieczni Tomasza Łepskiego w doliczonym czasie gry - rzutem na taśmę zdobyli komplet „oczek” po strzale Siejki (na zdjęciu).
#SPORT
0
Wszyscy pasowani
W środę w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących odbyło się uroczyste pasowanie na uczniów tej placówki. W szkole gościli przedstawiciele starostwa, a także generał Marek Tomaszycki.
#RÓŻNE
1
Mąż i żona
Teatr Norwida w Jeleniej Górze zaprasza na inscenizację komedii Fredry.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama