DO GÓRY
#reklama

Czy 21 października zagłosujesz w wyborach samorządowych? (sonda)


     
    Udostępnij

Zbliżają się wybory samorządowe. W ubiegłych latach zaledwie połowa uprawnionych skorzystała z prawa do decyzji o losach swojego regionu.

Podczas wyborów w 2014 roku frekwencja w powiecie kamiennogórskim wyniosła 49,69 proc.
Liczba głosów ważnych wyniosła 14407, a nieważnych aż 3883. Jak będzie tym razem? Zachęcamy do głosowania i komentowania.
Boksy ankiety (żółte obramowanie) dostępne są na stronie głównej portalu oraz na panelach bocznych wybranych podstron rti24.pl (kategorii i artykułów).
Red. /foto: wolne media (freeimages.com)

Czytaj również

#reklama
Śnieżka jesienią
Kamiennogórski oddział PTTK zaprasza na kolejną wycieczkę w ramach cyklu rajdów krajoznawczych Poznajemy Góry. 16. wyprawa poprowadzi w Karkonosze – tym razem południowym trawersem.
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 5-7 października)
Masz dużo wolnego czasu? Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie w najbliższych dniach.
#KULTURA
0
Na co do kina? (5 – 11 października)
Nasz poradnik kinomana.
#KULTURA
0
Trzy punkty dla Bobra
W ostatnią niedzielę piłkarze Bobra Marciszów pojechali na mecz jeleniogórskiej klasy A do Pub Gola Jelenia Góra. Podopieczni Krzysztofa Tabaki stanęli na wysokości zadania i wywalczyli 3 punkty, wygrywając 2:0 (1:0). Bramki dla zwycięzców strzelili Kosiorowski i Dębski (przy piłce).
#SPORT
0

Komentarze

Janusz Chodasewicz
2018-10-10 18:56
Arek, źle szukałeś, niestety. Swoje poglądy przedstawiam co tydzień w RTI. A program mojego komitetu zaprezentowałem w Tygodniku już kilka tygodni temu. Jest również dostępny w internecie na przykład na www.lepsze miastoipowiat.pl, czyli na naszej oficjalnej stronie. Dodatkowo wisi na witrynie naszego biura wyborczego przy Broniewskiego, obok sklepu z telefonami komórkowymi. Dla jasności podam, ze byliśmy pierwszym komitetem, który program ogłosił. Zatem zachęcam do czytania i do głosowania
arek.
2018-10-07 22:08
Praktycznie J. Chodasewicza znam od dziecka i nie wiem jakie ma poglądy i jakie ma plany jako ewentualny burmistrz.A moze zle szukałem ?.Cenię tych , którzy startują pod własnym szyldem (oprócz PO i PSL bo ukradli mi składki z OFE). Burmistrz to ikona komunizmu , więc wybór niewielki. Ale na wybory pójdę .
Arek.
2018-10-05 14:12
Na ogrodzeniu stadionu przy ul J. Słowackiego ujrzałem baner K. Świątkiem.Obiecuje nową bieżnię.Brawo ! Tyle budynków czeka na nowe dachy , ocieplenie i a ulice nowych nawierzchni. Nie wspomnę już o odśnieżaniu zimą .Bedzie nowa bieżnia tak samo jak ścieżka rowerowa do Krzeszowa.Ikona PZPR. poszła po bandzie.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama