DO GÓRY
#reklama

Coraz bliżej...


     
    Udostępnij

Co prawda w górach spadł już śnieg, a marketach kupimy pierniczki... ale świąteczna miejska choinka na terenie MPWiK to naprawdę intrygujący widok. Nie, to nie „photoshop”. Zdjęcie powstało w sobotę 28 października w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra przygotowuje się najpiękniejszych grudniowych świąt. Ciekawy widok można zobaczyć przy oczyszczalni ścieków... stanęła tam znana z placu Wolności choinka bożonarodzeniowa. To tylko konserwacja sztucznego drzewka czy może urząd pozbył się nie tak starej jeszcze ozdoby? Tego na razie nie wiemy. Trzeba jednak przyznać, że w październiku przybrane drzewko świąteczne to widok intrygujący. Zwykle świąteczne szaleństwa zaczynają się na dobre w okolicy adwentu (w tym roku dopiero od 3 grudnia) czy amerykańskiego Święta Dziękczynienia (23 listopada). Wyznacznikiem są też świąteczne jarmarki. Najsłynniejszy w naszym regionie, wrocławski, ma się zacząć już 17 listopada. 583. jarmark w Dreźnie (jeden z najstarszych na świecie) wystartuje 29 listopada.
Red.

Czytaj również

#reklama
Grzegorz szaleje, a w Karkonoszach śnieg (aktualizacja)
Zgodnie z zapowiedziami meteorologów nad naszym regionem jest już orkan Grzegorz. To nie jedyne niebezpieczne zjawisko. W górach spadł śnieg. Turyści powinni być bardzo ostrożni.
#AKTUALNOŚCI
0
Kino za Rogiem w Krzeszowie - listopad 2017 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0
Tory do rozbiórki
Jest przetarg na likwidację infrastruktury kolejowej na trasie do Krzeszowa.
#AKTUALNOŚCI
0
Bez prądu (30-31 października)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama