DO GÓRY
#reklama

Co sądzisz o przyjeździe prezydenta Andrzeja Dudy do Kamiennej Góry? (sonda)


     
    Udostępnij

Temat przyjazdu głowy państwa wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Co mieszkańcy miasta i regionu sądzą o planowanej na 12 marca niecodziennej wizycie w Kamiennej Górze?

Pytamy o to w najnowszej sondzie rti24.pl. Prosimy o głosy w boksach ankiety!
Red. / foto: freeimages.com

Czytaj również

#reklama
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 2-4 marca)
Weekendowe atrakcje:
#KULTURA
0
Na co do kina? (2-8 marca)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Wałbrzychu, Krzeszowie i Kowarach.
#KULTURA
0
Na tym nie kończę (#Okiem radnego)
Na krótkim urlopie doszła mnie wiadomość o wyroku NSA w sprawie mojego mandatu. Sąd ten podtrzymał decyzję WSA, a wcześniej rady miasta, o wygaszeniu mi mandatu. Bo wziąłem kasę za kilka ogłoszeń w RTI, które zlecili mi burmistrz i jego załoga. I w ten sposób prowadziłem działalność gospodarczą na mieniu gminy. Nie wiem, co w uzasadnieniu napisał NSA, bo nie dostałem jeszcze wyroku. Co by tam nie było, jedno jest pewne: w Polsce sprawiedliwość działa wybiórczo.
#AKTUALNOŚCI
19
Nowy numer RTI już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 9/2018 (898)?
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Uczestnik
2018-03-16 08:39
Duda przyjechał do Krzeszowa przede wszystkim pomodlić się w pięknym zabytkowym kompleksie koscielnym odnowionym ze srodków unijnych. To jakieś 4 kilometry od Kamiennej Góry! Przy okazji odwiedził Kamienna. Na rynku były dzieciaki z przedszkola i szkoły przyprowadzone przez swoja panią. Najpiekniej powitała go Paniz Ksiegarni w rynku. Cała wystawa była zrobiona z konstytucji. Ot i taka prawda !
Marek
2018-03-12 18:41
Ostatni przyjazd polityka tej rangi w Kamiennej był chyba w latach 60 po unieważnieniu matury. Był to premier Cyrankiewicz. Nie mieszkam wprawdzie w Kamiennej od 81 roku i mogę się mylić. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców, mają 4 i LO.
Dziunia
2018-03-12 15:23
A ja sie bardzo ciesze z wizyty Pana Prezydenta.Szczery,uczciwy czlowiek,poprostu wspanialy.No i taki przystojny.Uwielbiam Go.
Pawel
2018-03-11 14:22
Kamiennogorzanie tak się cieszą z wizyty Prezydenta że plakat z jego wizerunkiem nakleili obok klapsydr
Mateusz
2018-03-10 17:05
Z tego co mi wiadomo to tego pana partia
karzę zamykać coraz bardziej i bardziej
także zakazując i zakazując po za tym z jakiej partii jest starosta? Hm?
karmazyn
2018-03-05 14:15
Cel tej wizyty jest jeden. Wsparcie lokalny Pisiorów w walce z aktualnie rządzącymi , wszechobecnymi komuchami na czele z sekretarzami PZPR i byłymi kierownikami wydziałów do walki z kościołem katolicki. W Kamiennej Gorze czas się zatrzymał w każdym elemencie a komuchy czują się tu tak jak za czasów PZPR bo to oni rządzą.Po za tym Pan Prezydent powącha trochę smrodu kamiennogórskiego i obejrzy nędzę Kamiennej Góry. Dowie się też ,że w tym mieście nawet dziekan jest na usługach komuchów
STANISLAW
2018-03-02 14:18
CHYBA MA DOSYC WIZERUNKU ZE SKLEPY SA PELNE TOWARU A U NAS ODETCHNIE Z ULGA ZE WKONCU JEST NORMALNIE JAK ZA CZASOW KOMUNY CISZA SPOKUJ I SKLEPY POZAMYKANE PULKI PUSTE [W RYNKU] KAMIENICZKI W RUINIE MACIE SIE CZYM CHWALIC CALA SZYCHA Z POWIATU I MIASTA TYLKO PRZEKAZCIE DO WARSZAWY ZEBY LIMUZYNA MIALA NOWE OPONY BO MOZE KTOS BEKNAC ZA STAN DROG W POWIECIE I MIESCIE
Grzegorz
2018-03-02 10:45
Przyjazd P.Prezydenta kompletnie nic nie zmieni dla ziemi Kmiennogórskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama