DO GÓRY
#reklama

Chełmsko dla Warszawy


     
    Udostępnij

Dziś (1 sierpnia) w rocznicę wybuchu powstania obędzie się wydarzenie poświęcone walce mieszkańców stolicy w 1944 roku.

Wiejski Dom Kultury zaprasza na rynek w Chełmsku Śląskim na program przygotowany z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego. Początek o godz. 16.00.
Red.

Czytaj również

#reklama
Sierpień w aglomeracji
Wakacje na półmetku, a przed nami jeszcze mnóstwo ciekawych wydarzeń! Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej przedstawiła 20 najważniejszych propozycji, które oferują samorządy partnerskie.
#KULTURA
2
Pozostało tylko niecałe 300 miejsc
Mamy ważną wiadomość dla miłośników biegania, ponieważ dzisiaj mija (31lipca) termin tańszego wpisowego do 19. Półmaratonu w Wałbrzychu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku krótszy dystans wygrał kamiennogórzanin Łukasz Kondratowicz (na pierwszym planie) z czasem 37:32. Najszybszy w półmaratonie był Biwot Wycliffe Kipkorir (1:06:54).
#SPORT
0
Kraszewski z hattrickiem
W ostatnią sobotę w Kamiennej Górze doszło do potyczki sparingowej dwóch Olimpii – kamiennogórskiej i kowarskiej. Drużyna gości ma zupełnie inny skład niż w IV lidze, natomiast gospodarze rozegrali dobry mecz.
#SPORT
0
Płacowa niewiadoma
Nadal nie jest jasne, ile pieniędzy za pracę w lipcu otrzyma burmistrz Krzysztof Świątek. To efekt zbojkotowania przez radnych w czerwcu uchwały regulującej jego płace. Rajcy nie posłuchali rozporządzenia Rady Ministrów.
#AKTUALNOŚCI
3

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama