DO GÓRY
#reklama

Być jak Cichociemni


     
    Udostępnij

Kamiennogórska trasa podziemna Arado zaprasza na nocne zwiedzanie. W sobotę 11 sierpnia zwiedzający zobaczą atrakcję po zmroku. Dodatkowym elementem programu jest aranżacja na historyczne wydarzenia z czasów II wojny światowej.

Letnie nocne zwiedzanie podziemi nawiązuje do historii polskich spadochroniarzy z grupy Cichociemnych. Uczestnicy będą mogli wejść w rolę szkolonych do walki z okupantem członków elitarnej jednostki.
– Z amerykańskimi komandosami będziemy stawiać czoło najbardziej fanatycznym oddziałom III Rzeszy. Naszym głównym celem jest odnaleźć polskiego agenta, przejąć podziemia i pojmać głównego inżyniera Waltera Blume – mówi Maciej Regewicz, kierownik kompleksu przy ul. Lubawskiej.
Trzeba pamiętać, że na trasie będą odbywać się drastyczne sceny. Będą strzały z broni rekonstrukcyjnej, pokazy walki i wiele, wiele innych. Dlatego osoby poniżej 16. roku życia wchodzą na trasę tylko pod opieką osoby dorosłej.
Koszt biletu to 20 zł. Rezerwacje pod numerem 512 561 292. Sprzedaż będzie odbywać się w dniu zwiedzania. Wejścia będą odbywały się od 19.00 do 23.00 co pół godziny.
Red.

Czytaj również

#reklama
Jarmark w Chełmsku
Jarmark Tkaczy Śląskich już 10 i 11 sierpnia!
#KULTURA
1
Tajemnice w Książu
Już w nadchodzący weekend odbędzie się kolejna edycja Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic w Wałbrzychu. Zamek Książ będzie stolicą poszukiwaczy przygód i skarbów.
#KULTURA
0
Centrum w Ogorzelcu
Kolejna wieś w gminie Kamienna Góra wzbogaciła się o teren do wypoczynku dzieci i dorosłych. W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum rekreacji w Ogorzelcu.
#AKTUALNOŚCI
0
Tłumy w Arado
Latem kamiennogórska atrakcja przeżywa oblężenie. Nawet kilkaset osób dziennie odwiedza podziemną trasę turystyczną.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama