DO GÓRY
#reklama

Bukowiec i Skalnik


     
    Udostępnij

Przed piechurami kolejna wyprawa PTTK Ziemi Kamiennogórskiej w ramach rajdu „Poznajemy Góry”. Tym razem w Rudawy Janowickie.

Wycieczka rozpocznie się w pięknym Bukowcu u stóp Karkonoszy. Wędrowcy skierują się jednak na Skalnik, najwyższy szczyt Rudaw Janowickich (należy do Korony Gór Polski, Korony Sudetów oraz Korony Sudetów Polskich). Kolejnym punktem rajdu będzie Czarnów. PTTK chętnych zaprasza na niedzielę 23 kwietnia. Wyjazd z przystanku autobusowego przy sądzie w Kamiennej Górze tradycyjnie o godz. 8.00.
Chęć uczestnictwa należy zgłosić wcześniej. Można to zrobić w środy w biurze oddziału towarzystwa przy ul. Słowiańskiej 1 w godz. 15.30-17.00 lub telefonicznie: 727 679 966. Regulamin rajdu dostępny jest w u przewodników.
RG/ foto: Bukowiec

Czytaj również

#reklama
Festiwal w pałacach
Concerti Pasquali to coroczny cykl kameralnych koncertów w zabytkach Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej. Festiwal promuje muzykę, młodych twórców i zabytkowe, odrestaurowane budynki Doliny.
#KULTURA
0
Rektor z Chełmska (#Historia z RTI)
Mija 150 lat od urodzin znamienitego mieszkańca Chełmska Śląskiego. To kolejny opisany przez nas profesor, rektor jednej z niemieckich uczelni.
#RÓŻNE
1
Koncert w kościele
Poseł Marzena Machałek zaprasza na ekumeniczny koncert wielkopostny w kościele Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze.
#KULTURA
0
Walizka narkotyków
Jest w niej wszystko, co potrzeba, by się odurzać.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama