DO GÓRY
#reklama

Bezpieczne ferie


     
    Udostępnij

Zbliżające się ferie zimowe to dla uczniów czas odpoczynku od obowiązków szkolnych oraz nauki, czas relaksu w domu i na świeżym powietrzu. To również okres czyhających na dzieci zagrożeń.

W czwartek 11 stycznia w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze jak co roku zrealizowano projekt „Bezpieczne Ferie”. Dzięki niemu uczniowie utrwalają sobie zasady bezpieczeństwa. Spotkanie poprzedziła wizyta strażaka, który rozmawiał z uczniami o tym, jak uniknąć sytuacji zagrażających życiu i jak się ewentualnie w takich sytuacjach zachować. W trakcie realizacji projektu dzieci prezentowały przygotowane wcześniej w klasach plakaty, które przybliżały podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Po ich omówieniu, normy te utrwala wspólna gra dydaktyczna.
Wsp. ZSS

Czytaj również

#reklama
Sprawdź promile
W budynku Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w poczekalni dostępne jest dla mieszkańców powiatu i nie tylko urządzenie do nieodpłatnego pomiaru zawartości alkoholu w organizmie.
#RÓŻNE
0
Prokurator umorzył
Kamiennogórska prokuratura umorzyła wszczęte pół roku temu postępowanie w sprawie wyrządzenia szkód w majątku Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości w Kamiennej Górze. – Nie ma podstaw, by postawić w tej sprawie zarzuty poprzedniemu zarządowi spółki – mówi prokurator Artur Idzi, szef Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
1
Niejasna przyszłość dworca
Jak długo będzie jeszcze trwało odbijanie piłeczki?
#AKTUALNOŚCI
4
Gdzie spędziłaś-łeś sylwestrową imprezę? (#sonda RTI)
Za nami najgorętsza, choć zimowa noc w roku. Ciekawi jesteśmy, gdzie nasi Czytelnicy spędzili sylwestra.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama